У Кіровограді пройшов Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»

З 19 по 21 травня 2013 року в рамках державної програми підтримки дитячої творчості та святкування міжнародного Дня захисту дітей у Кіровограді пройшов Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи».

Головною метою фестивалю було сприяння естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, підтримка національних традицій, обмін творчим та культурним досвідом між представниками дитячих, юнацьких та молодіжних колективів.

Проведення цього масштабного заходу саме в Кіровограді надало можливість презентувати наше місто як привабливий культурно-мистецький центр України.

Участь у фестивалі-конкурсі прийняли близько 500 учасників віком від 5 до 25 в різних номінаціях: всі види хореографії, вокальне та музичне мистецтво, фольклор, оригінальні жанри, тощо.

Фестиваль відбувся за наступною програмою:

  • 19 травня — урочисте відкриття фестивалю та конкурсна програма за напрямками;
  • 20 травня — другий етап конкурсної програми;
  • творчі зустрічі , майстер-класи;
  • екскурсійна та розважальна програми;
  • 21 травня - Гала-концерт та церемонія нагородження у Кіровоградській обласній Філармонії.


Загальне керівництво здійснив Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, безпосередньо організацією займалися: Регіональний Благодійний Фонд «Відкрита Україна» та "Дитячо-юнацький танцювальний клуб Олімп".

IMG_2436
IMG_1146
IMG_2429

 Більше фото дивіться тут

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua