У Кіровограді пройшов Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи»

З 19 по 21 травня 2013 року в рамках державної програми підтримки дитячої творчості та святкування міжнародного Дня захисту дітей у Кіровограді пройшов Відкритий фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Майбутнє Європи».

Головною метою фестивалю було сприяння естетичному та духовному розвитку дітей та молоді, підтримка національних традицій, обмін творчим та культурним досвідом між представниками дитячих, юнацьких та молодіжних колективів.

Проведення цього масштабного заходу саме в Кіровограді надало можливість презентувати наше місто як привабливий культурно-мистецький центр України.

Участь у фестивалі-конкурсі прийняли близько 500 учасників віком від 5 до 25 в різних номінаціях: всі види хореографії, вокальне та музичне мистецтво, фольклор, оригінальні жанри, тощо.

Фестиваль відбувся за наступною програмою:

  • 19 травня — урочисте відкриття фестивалю та конкурсна програма за напрямками;
  • 20 травня — другий етап конкурсної програми;
  • творчі зустрічі , майстер-класи;
  • екскурсійна та розважальна програми;
  • 21 травня - Гала-концерт та церемонія нагородження у Кіровоградській обласній Філармонії.


Загальне керівництво здійснив Департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, безпосередньо організацією займалися: Регіональний Благодійний Фонд «Відкрита Україна» та "Дитячо-юнацький танцювальний клуб Олімп".

IMG_2436

 

IMG_1146

 

IMG_2429

 

 Більше фото дивіться тут

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии