На Кіровоградщині визначено переможців Всеукраїнського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”.

На почесному першому місці – обласний центр – м. Кіровоград, на другому – Голованівський район і на третьому – Добровеличківський район.

Окрім переможців, хотілося б відзначити:

Новомиргородський район – за кращу організацію залучення соціально-відповідального бізнесу;

Долинський район – за встановлення 4-ох простіших спортивних майданчиків при 1-му запланованому,

м. Світловодськ – за будівництво 2-ох найбільш привабливих спортивних майданчиків.

Нагадаємо, що Всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота” – традиційний захід, який проведено протягом квітня 2013 року дев’ятий рік поспіль.

Основним завданням цьогорічного місячника було здійснення реконструкції, ремонту, упорядкування існуючих та будівництво нових спортивних майданчиків за участю різних верств населення та соціально-відповідального бізнесу.

За підсумками місячника, силами більше ніж 46 тисяч осіб, до належного стану приведено 1925 простіших спортивних споруд та витрачено 509,3 тис. грн., з яких більша частина – позабюджетні.

В рамках місячника на території області збудовано 34 нових площинних спортивних споруд, з яких:

23 ігрових та комплексних спортивних майданчиків;

5 футбольних полів;

6 майданчиків з тренажерним обладнанням, з яких 2 із сучасним тренажерним обладнанням встановлено у Голованівському районі.

01
02

Також, розпочато будівництво п’яти спортивних майданчиків із синтетичним покриттям (Олександрійський і Бобринецький райони, міста Олександрія та Кіровоград).

Тож, на завершення хочеться висловити слова вдячності волонтерам, спонсорам, меценатам та усім небайдужим до спорту людям, які активно долучились до цієї справи і надали фінансову, технічну та організаційну підтримку у проведені місячника на Кіровоградщині.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua