Кіровоградські митники на захисті прав інтелектуальної власності

Кіровоградськими митниками на підставі даних митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності було зафіксовано чотири випадки оформлення імпортних товарів з ознаками порушення прав інтелектуальної власності торгівельних марок "Electrolux", "BRP", "SEA-DOO", "SKI-DOO" (морозильники, снігоходи та гідро цикли).Після отримання дозволів від правовласників вказаних торгівельних марок, митне оформлення  цих товарів було завершено.

Також співробітники Кіровоградської митниці Міндоходів не дозволили місцевому підприємству вивезти до Вірменії контрафактний товар – 1000 штук скляних ізоляторів, призначених для ізоляції і кріплення дротів на повітряних лініях електропередач. У ході проведеного експертного лабораторного дослідження було встановлено, що на них знаходився товарний знак Львівської ізоляторної компанії, яка не давала на це згоди. Тобто, мали місто ознаки порушення прав інтелектуальної власності. Відносно директора підприємства було складено протокол про порушення митних правил. За результатами судового рішення товар конфісковано.

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області нагадує – згідно зі ст. 4 Митного кодексу України до об'єктів права інтелектуальної власності, за якими ведеться митний реєстр, відносяться об'єкти авторського права і суміжних прав, винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки, географічні зазначення (зазначення походження товарів) та сорти рослин. Після реєстрації об'єкта права інтелектуальної власності в даному Реєстрі, митні органи на підставі внесених даних запобігають переміщенню через митний кордон України контрафактних товарів. Заходи, пов'язані з призупиненням митного оформлення, застосовуються щодо товарів, які переміщуються через територію України, за винятком особистих речей громадян, товарів, які містять об'єкти права інтелектуальної власності, що охороняються відповідно до закону і не призначені для виробничої чи іншої підприємницької діяльності, та припасів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua