Кіровоградський бізнес презентував свої потужності в ТПП Інчхона

ТОВ «Ясинівська», ТОВ «Агрофірма «Фортуна»» і ТОВ ПФК «Велта» презентувалися у Торгово-промисловій палаті міста Інчхон, сьогодні під час перебування кіровоградської делегації у Республіці Корея.

Не зважаючи на недостатьню поінформованість корейської сторони про Україну, представники бізнесу обох держав знайшли можливі точки дотику і обговорили ймовірні шляхи співпраці у майбутньому.

Зокрема, мова йшла про експорт сільськогосподарської продукції, вирощеної на території Кіровоградської області до Республіки Корея, а також про корисні копалини, в тому числі ільменіти, які не менше можуть бути цікавими інвесторам.

Нагадаємо, перебування кіровоградської делегації у Республіці Корея триватиме п’ять днів. Упродовж перших двох делегація взяла участь у зустрічі з Міністром сільського господарства, продовольства й сільських справ Республіки Корея Лі Донг Пхілем, зустрілася з представниками керівництва корпорації «Нyundai», підписала меморандум про співпрацю з мерією міста Інчхон та побувала у зоні відкритої торгівлі Сондо.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии