Відбулась презентація Міністерства доходів і зборів України, Головного управління Міндоходів та митниці Міндоходів

Як зазначив в. о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Ігор Вірієнко, Указом Президента України від 18.03.2013 №141/2013 затверджено Положення про Міністерство доходів і зборів України, яким визначено правові засади діяльності міністерства, а саме основні завдання, функції та права відомства.

DSC_7727

Міністерство доходів і зборів визначено головним органом у системі органів центральної влади з питань забезпечення формування єдиної державної податкової, митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску. Тобто, Міндоходів – це адміністратор податків і зборів, а визначає податкову і митну політику, як і раніше, Міністерство фінансів. Цей баланс закладений, щоб не допустити будь-якого зайвого фіскального тиску на бізнес. Що стосується функції адміністрування єдиного соціального внеску, то ведення реєстру та персоніфікації страхувальників, нарахування виплат залишаються за Пенсійним фондом, а от адміністрування, контрольно-перевірочна робота – за Міністерством доходів і зборів.

Ігор Станіславович наголосив – від створення Міністерства доходів і зборів бізнес отримує ряд переваг, до яких слід віднести спрощення процедур отримання адміністративних послуг підвищення якості, комплексність податкового та митного сервісу скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах; зниження рівня бюрократизації в державних органах влади, підвищення рівня довіри громадян до представників влади, а також забезпечення конфіденційності платників податків.

За словами Ігоря Вірієнка, на рівні регіону працюватиме Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області та Кіровоградська митниця Міндоходів, які координуватимуть роботу податкових інспекцій та митних постів. У підпорядкуванні Головного управління Міндоходів знаходиться 8 об‘єднаних державних податкових інспекцій та 14 відділень. Проведення реорганізації органів Міндоходів області покликане поліпшити умови обслуговування платників – вони зможуть отримувати якісне податкове супроводження в 22 центрах обслуговування платників податків, які в минулому році були відкриті у всіх державних податкових інспекціях та їх відділеннях. Для обслуговування суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в структурі підрозділів митного оформлення створено 4 «єдиних офіси».

У складі Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області й надалі функціонуватиме податкова міліція. Вона виконуватиме функції по виявленню і розслідуванню злочинів у сфері оподаткування. На сьогоднішній день проводиться скорочення особового складу податкової міліції до оптимальної кількості, необхідної для найбільш ефективного виконання функцій з боротьби з правопорушеннями у податковій та митний сфері. В області повністю ліквідується 2 територіальні підрозділи податкової міліції (ВПМ Олександрійської ОДПІ та ВПМ Новоукраїнської МДПІ). Податкова міліція залишиться лише у Головному управлінні та при Кіровоградській ОДПІ.

Очільник новоствореного органу державної влади зазначив – із створенням Міністерства доходів і зборів з’явилась можливість об'єднати податковий і митний аудит і суттєво зменшити кількість візитів на підприємства, і, в той же час, підвищити ефективність контрольно-перевірочної роботи. Міністерство доходів і зборів переорієнтувало роботу з виявлення та розслідування правопорушень в межах ризикоорієнтованої системи моніторингу. Максимальна увага приділятиметься аналітичній роботі із мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків. Підвищити якість і зменшити термін проведення аудиту планується за рахунок введення електронних перевірок.

Про принципи роботи Кіровоградської митниці Міндоходів в новому форматі розповів перший заступник начальника цього відомства Дмитро Стасенко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua