Пожежно-рятувальні підрозділи області відкривають свої двері для дітей, які відпочивають у шкільних таборах

Пора шкільних канікул для молодших школярів вже розпочалася, але поки що маленькі учні мають можливість як і раніше щодня ходити до школи. Та тільки тепер вони не сидять за партами й вчать уроки, а граються в інтелектуальні та спортивні ігри, відвідують бібліотеки, музеї, виставки. Вони відпочивають у пришкільних таборах.

P2610612

Дуже часто бувають діти і у місцевих пожежно-рятувальних підрозділах, тому що немає нічого важливішого ніж безпека дитини. А тут малюки засвоюють свої перші уроки життя без небезпек, як-то кажуть, з перших вуст: рятувальники розповідають про причини надзвичайних подій, наводять приклади з життя, демонструють техніку, професійне знаряддя та спеціальний одяг, з якими щодня вступають у двобій з небезпекою та рятують життя. Під час спілкування з учнями початкової школи працівники пожежно-рятувальної служби особливо звертають увагу на питання безпеки дитини в період літніх канікул, що дає можливість маленьким школярам пригадати вже засвоєний на уроках охорони здоров’я матеріал. Важливо, щоб такі бесіди проводили з ними й батьки, адже авторитет і сила слова педагога, рятувальника матиме вдвічі більший виховний вплив, якщо такі ж життєві принципи сповідують і найрідніші для дитини люди та демонструють на власному прикладі.

Найбільше захоплення у малечі викликає, як правило, можливість самим на декілька хвилин перевтілитись у мужнього рятувальника – потримати вогнегасник чи пожежний рукав, посидіти у пожежній машині, одягти каску чи приміряти «боївку», спробувати у дії пневмоножиці чи пневмоподушку. І рятувальники радо йдуть їм на зустріч.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua