Пожежно-рятувальні підрозділи області відкривають свої двері для дітей, які відпочивають у шкільних таборах

Пора шкільних канікул для молодших школярів вже розпочалася, але поки що маленькі учні мають можливість як і раніше щодня ходити до школи. Та тільки тепер вони не сидять за партами й вчать уроки, а граються в інтелектуальні та спортивні ігри, відвідують бібліотеки, музеї, виставки. Вони відпочивають у пришкільних таборах.

P2610612

 

Дуже часто бувають діти і у місцевих пожежно-рятувальних підрозділах, тому що немає нічого важливішого ніж безпека дитини. А тут малюки засвоюють свої перші уроки життя без небезпек, як-то кажуть, з перших вуст: рятувальники розповідають про причини надзвичайних подій, наводять приклади з життя, демонструють техніку, професійне знаряддя та спеціальний одяг, з якими щодня вступають у двобій з небезпекою та рятують життя. Під час спілкування з учнями початкової школи працівники пожежно-рятувальної служби особливо звертають увагу на питання безпеки дитини в період літніх канікул, що дає можливість маленьким школярам пригадати вже засвоєний на уроках охорони здоров’я матеріал. Важливо, щоб такі бесіди проводили з ними й батьки, адже авторитет і сила слова педагога, рятувальника матиме вдвічі більший виховний вплив, якщо такі ж життєві принципи сповідують і найрідніші для дитини люди та демонструють на власному прикладі.

Найбільше захоплення у малечі викликає, як правило, можливість самим на декілька хвилин перевтілитись у мужнього рятувальника – потримати вогнегасник чи пожежний рукав, посидіти у пожежній машині, одягти каску чи приміряти «боївку», спробувати у дії пневмоножиці чи пневмоподушку. І рятувальники радо йдуть їм на зустріч.

Прес-служба У ДСНС в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі