Рада євроклубів Кіровоградщини у Києві

На запрошення Представництва ЄС в Україні 29 травня 2013 року представники Ради євроклубів Кіровоградщини відвідали з офіційним візитом центральний офіс Міжнародної організації у м. Києві.

Найактивніші представники євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, євроклубу «Всесвіт» Кіровоградського НВО №8, євроклубу «В єднанні сила» Кіровоградського НВК № 26, євроклубу «Астра» Кіровоградського облкомплексу, євроклубу «Єдність» Кіровоградської Гімназії №9 представили свою діяльність та мали змогу задати актуальні питання щодо співпраці Україна – ЄС на сучасному етапі Давіду Стуліку - Прес Аташе Представництва ЄС в Україні. Доречною, для подальшої діяльності євроклубів, була методична допомога усім присутнім на зустрічі.

Несподіванкою стала зустріч молоді з Сергієм Тигіпко, який розповів про активну діяльність щодо скасування візового режиму для українських громадян, які мають нагоду їхати в країни Європи до 30 днів. Усіх зацікавила розповідь Наталії Лещук - голови правління Всеукраїнської асоціації «Рівний – рівному» щодо нагоди тренінгового навчання у Словенії та, крім того, знайомство з освітою Австрії та Угорщини. З далекоглядними планами щодо подальшої діяльності та ідеями спільних проектів повернулася додому Кіровоградська делегація. Залишається побажати успіхів у всіх майбутніх звершеннях.

О.Арутюнян – голова Ради євроклубів Кіровоградщини

Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

 

P1230207

 

P1230210

 

P1230212

 

P1230213

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі