Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області за січень–березень 2013 року

За січень–березень 2013р. підприємствами та організаціями області освоєно 522,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 7,3% менше ніж за січень–березень 2012р.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій у січні–березні 2013р. були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 81,7% усіх капіталовкладень.

Підприємствами обласного центру освоєно 55,3% загального обсягу капіталовкладень по області.

Більше половини капітальних інвестицій (52,7%) освоєні підприємствами сільського, лісового та рибного господарства, їх обсяги зросли в 1,9 раза порівняно з січнем–березнем 2012р.

Капітальні інвестиції промислових підприємств зменшились на 38,8%, а їх частка у загальних обсягах капітальних інвестицій становила п’яту частину.

Зросли обсяги капітальних інвестицій, освоєні організаціями, що здійснюютьпрофесійну, наукову та технічну діяльність; надають послуги з інформації та телекомунікації; організаціями мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; установами освіти, натомість скоротилися – підприємствами тимчасового розміщування й організації харчування; що здійснюють операції з нерухомим майном; діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; будівництва; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; установами охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Капітальні інвестиції у житлові будівлі склали 46,6 млн.грн. (8,9% усіх капіталовкладень), що на 48% менше ніж у січні–березні 2012р.

Головне управління статистики в Кіровоградській області

Заступник начальника О.А. Нестеренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі