• Головна
  • Поет із Кропивницького Павло Чорний отримав рецензію та висунув свій твір на здобуття премії
20:00, 26 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Поет із Кропивницького Павло Чорний отримав рецензію та висунув свій твір на здобуття премії

Кропивницький поет Павло Чорний висунув свою книгу "Як лелечий рід Калину рятував у злу годину" на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

Анатолій Новиков, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, написав рецензію на віршовану п’єсу-казку Павла Георгійовича, в якій висловив наступну думку:

П’єса-казка Павла Чорного «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» написана вишуканою, а головне, доступною, зрозумілою й цікавою для малюків мовою. Дійові особи здебільшого самі собі дають влучні характеристики. У творі досить чітко розставлені акценти, що є Добром, а що Злом, чому потрібно захищати наші непересічні цінності. Ця п’єса-казка є гарним матеріалом для виховання в української памолоді почуття національної свідомості й патріотизму. Саме тому вона ніколи не втратить своєї актуальності, а надто у нашу скрутну добу, коли український народ знову змушений зі зброєю в руках відстоювати незалежність і суверенітет своєї країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павло_Чорний
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...