• Головна
  • Основні напрямки розвитку міського інвестиційного простору
16:40, 2 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Основні напрямки розвитку міського інвестиційного простору

Основні напрямки розвитку міського інвестиційного простору

За інформацією Кропивницької міської ради, ефективна робота міської влади Кропивницького над залученням інвестицій, використання сучасних цифрових платформ, збільшення кількості і якості адміністративних послуг дозволить зменшити поле для корупції, забезпечити ефективніший діалог з бізнесом, з кожним містянином. На цьому наголосив Кропивницький міський голова Андрій Райкович сьогодні, 02 грудня, під час свого щорічного звіту перед громадою міста за результатами діяльності у 2021 році.

Очільник міста окреслив основні напрямки розвитку міського інвестиційного простору.

На переконання міського голови, у Кропивницькому, де промисловий кластер потребує значних інфраструктурних змін, нових робочих місць, сучасних технологій, у місті з катастрофічно застарілою комунальною теплоенергетикою, інвестиційний кейс та й сам бюджетний гаманець мають бути як мінімум у 2-3 рази більшими.

Так, у 2021 році 60 мільйонів гривень з додаткових бюджетних надходжень витрачено на капітальний ремонт вулиць Вокзальної і Василя Нікітіна. Ще 4,4 мільйона були направлені на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства. Майже 8 мільйонів спрямували на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів” і 6 мільйонів — на фінансування програми “Нова українська школа”. Важливо, що 25 мільйонів гривень було використано для підтримки медичних закладів, з них 15 мільйонів — субвенція з обласного бюджету на реконструкцію операційного блоку лікарні швидкої медичної допомоги. 7,7 мільйона гривень — субвенція на потреби закладів інклюзивної освіти.

В якості компенсації на житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і учасників АТО/ООС та членів їх сімей направлено 20 мільйонів гривень.

Протягом року місто успішно взяло участь в ряді інфраструктурних та освітніх проєктів і програм. Зокрема, Кропивницький долучився до проєкту Асоціації міст України “Подолання цифрової освітньої нерівності”, на стадії завершення реалізація проєкту GIZ “Діловий Кропивницький онлайн”.

З компанією McDonald's досягнуто домовленостей про будівництво у місті закладу швидкого харчування. Виділено земельні ділянки для створення індустріального парку “Ростагропром”.

Запрацював мобільний завод з виробництва асфальтобетону, відкрито завод пінополістирольних плит.

За експертної підтримки USAID триває розробка комплексної схеми теплопостачання міста в рамках проєкту “Енергетична безпека".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...