• Головна
  • Кропивницький місто зі зручним безбар'єрним становищем
16:20, 7 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Кропивницький місто зі зручним безбар'єрним становищем

Кропивницький місто зі зручним безбар'єрним становищем

У Кропивницькій міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулося засідання нового складу міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури обласного центру.

До складу міського комітету увійшли члени громадських організацій інвалідів, які спільно з представниками виконавчих органів влади приймають рішення щодо створення належного і зручного безбар’єрного середовища у місті.

До порядку денного засідання були включені поточні питання та звіти про виконання протокольних доручень за результатами засідання міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке відбулося у грудні 2019 року.

Цього дня були також розглянуті пропозиції щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, обговорювалися питання щодо облаштування об'єктів житлового, громадського, соціального та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2022 рік.

Спеціалісти виконавчих органів Кропивницької міської ради провели моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. До цієї роботи долучилися і представники державних органів, профільних громадських організацій, благодійних фондів, експертного середовища тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...