• Головна
  • Де можна найшвидше оформити позику онлайн без фото?
Новини компаній
14:30, 22 грудня 2021 р.

Де можна найшвидше оформити позику онлайн без фото?

Новини компаній

У 2011 році в прокат вийшла відома комедія Рубена Флейшера «Устигнути за 30 хвилин», у якій грабіжники мимоволі мають пограбувати банк у відведений ним часовий проміжок. Як швидко можна оформити кредит онлайн в сучасних умовах? Чи можна вкластися за 30 хвилин?

Де можна найшвидше оформити позику онлайн без фото?, фото-1

Кредит у банку

Банківський кредит не вдасться оформити швидко і особливо без фотографій. Головна причина – бюрократія. Банківська система будувалася століттями, має певні традиції, і поспіх тут не місце. Кожна фінансова операція проходить низку обов'язкових етапів, кожному з яких приймається рішення. Це все потребує часу. Банкіри намагаються звести до мінімуму можливі ризики втрати своїх грошей, тому кредит оформлять лише в тому випадку, якщо будуть впевнені в його поверненні.

Щоб отримати банківський кредит, необхідно зібрати пакет документів, на це піде кілька днів часу. Зібраний пакет документів пройде перевірку, на підставі якої буде винесено рішення щодо надання кредиту.

Кредит у ломбарді

Оформити кредит у ломбарді можна набагато швидше, ніж у банку. Більшість часу займе оцінка застави. Якщо роль застави гратиме золота прикраса або, скажімо, побутова електроніка, оцінка не займе багато часу. У разі антикваріату можуть знадобитися послуги профільного фахівця, у такому разі оформлення кредиту може розтягнутися на кілька годин або навіть днів.

У переважній більшості випадків оформити кредит у ломбарді на кілька тисяч гривень, залишивши як заставу, наприклад, золоті сережки, можна протягом 30-60 хвилин. Іноді більше займає шлях до ломбарду, ніж сама процедура видачі кредиту.

Кредит у МФО без фотографій паспорта

Кредит у мікрофінансовій організації (МФО) можна отримати в режимі онлайн, у будь-який час за посиланням https://www.ccloan.ua/kredit-bez-foto-pasporta-2/. При першому зверненні до конкретної МФО необхідно буде пройти процедуру реєстрації, яка зазвичай займає близько 15-20 хвилин. Клієнт запроваджує персональну інформацію, підтверджує її, прив'язує свою банківську картку в особистому кабінеті.

Після цього заявка на кредит без фото паспорта відправляється на перевірку, яку проводить скорингова система автоматично протягом 15-30 хвилин. Результат перевірки надсилається на електронну пошту клієнта. У разі схвалення заявки позичальнику залишається підписати кредитний договір, після чого гроші буде зараховано на його картку.

Таким чином, на оформлення першого кредиту до МФО без фото піде близько години часу. При наступних кредитуваннях в МФО, де клієнт має вже акаунт (він раніше оформляв кредити), терміни отримання кредиту становлять близько 15 хвилин.

Підсумки

Підбиваючи підсумки, можна констатувати факт, що найшвидший кредит онлайн можна оформити в МФО при повторних кредитуваннях, коли не потрібно проходити процедуру реєстрації. Більше того, наприклад, у МФО Сслоан можна отримати кредит на банківську картку протягом 1 хвилини, надіславши СМС-запит на відповідний номер. Головні умови для отримання онлайн кредиту через СМС-повідомлення СС Лоун – позичальник повинен бути постійним клієнтом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...