Тепер про планування сім’ї можна дізнатись, перебуваючи будь-де і в будь-який час!

У вівторок 11 червня 2011 року о 13.00 у Кіровограді (обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського) відбудеться презентація веб-сайту з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.

Ініціаторами створення сайту стали ПрограмаАгентства США з міжнародного розвитку«Здоров’я жінок України» разом с Фондом Народонаселення ООН в Україні.

Питання планування сім’ї є надзвичайно актуальними для українців, адже показник абортів і рівень материнської смертності внаслідок аборту у 1,5 рази вищий ніж середній показник по країнах ЄС.

В той час, коли саме знання про планування сім’ї здатні зменшити рівень непланованих вагітностей, які закінчуються абортами, що негативно впливає на репродуктивне здоров’я жінок.

Сьогодні українці дедалі частіше шукають інформацію за допомогою мережі Інтернет, але з іншого боку всі ми знаємо, що не завжди інформації у всесвітній мережі можна довіряти, тому настає нагальна потреба у створенні джерела достовірної інформації.

Саме таким джерелом, на думку представників міжнародних організацій, може стати новий сайт.

У презентації братимуть участь: Ельза Лещенко, начальник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Валентина Чирва, головний лікар Кіровоградського обласного центру планування сім'ї та репродукції людини,Павло Замостян, Заступник Представника Фонду народонаселення ООН таНаталя Карбовська, заступник директора Програми «Здоров’я жінок України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі