Соціальний захист інвалідів контролює прокуратура

Стан дотримання законодавства про соціальний захист пільгової категорії громадян обговорено на міжвідомчій нараді в прокуратурі області.

Як зазначалося на міжвідомчій нараді, за останні роки частка людей з обмеженими фізичними можливостями у загальній структурі населення регіону збільшилась. Не дивлячись на це, стан реалізації законодавства про захист прав інвалідів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, державного контролю забезпечується не в повному обсязі.

Результати прокурорських перевірок свідчать, що органи влади та контролю не вживають достатніх заходів до запобігання інвалідності, до створення умов належного соціально-побутового становища та медичного обслуговування вказаної категорії громадян. Окрім того, розроблені програми соціального захисту інвалідів мають незначне фінансове підкріплення

З позитивних моментів учасники наради відзначили, що упродовж минулого та поточного років завдяки спільним зусиллям органів прокуратури та органів влади, в певній мірі вдалося полегшити доступ особам з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури.

Після обговорення реального стану законності вказаної сфери, учасниками наради розроблено дієві заходи, покликані вирішити існуючі проблеми та поліпшити життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

Правозахисна діяльність у сфері соціального захисту цієї категорії громадян залишається одним із найбільш важливих напрямів роботи прокуратури.

Прес-служба прокуратури області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі