• Головна
  • Як доглядати за кішкою після стерилізації
Новини компаній
14:01, 19 січня 2022 р.

Як доглядати за кішкою після стерилізації

Новини компаній

Інтернет-магазин «Рудий кіт» пропонує не лише якісні зоотовари для котів, але й проводить клієнтам безкоштовні консультації з теми догляду, харчування та лікування розповсюджених недугів тварин. Спеціалісти компанії детально розповіли нам, як поводитись зі стерилізованою кішкою після операції та на що варто звертати увагу після реабілітації.

Що потрібно знати про післяопераційний період

Зазвичай він триває декілька днів, іноді – п’ять, в залежності від стану здоров’я улюблениці. В цей час тварині потрібна посилена увага зі сторони господарів, а самим власникам кішки варто задовольнити фізіологічні та психологічні потреби тварини, щоб пришвидшити процес одужання:

  • Під наркозом температура організму знижується, тому після процедури варто додатково обігріти кицю. Обережно вкрийте її теплю тканиною, не пошкоджуючи рану.

  • Вихід з наркозу відбувається близько восьми годин. В цей час поведінка кішки може бути дивною: спостерігатися дезорієнтація, погана координація рухів, незграбність. Дайте тварині відпочити та відновити сили, і скоро вона прийде до тями. Потурбуйтесь про те, щоб простір навколо був безпечним, і улюблениця не заподіяла собі шкоди.

  • Першу добу хвору може турбувати блювота та неконтрольовані виділення, тому застеліть підстилкою чи пелюшкою місце, де вона знаходитиметься.

  • Давати їжу можна лише через сім годин після стерилізації, але не примушувати «хоч щось поїсти». Велика вірогідність, що апетит у тварини з’явиться лише на наступний день після оперативного втручання. При цьому вона повинна мати доступ до свіжої чистої води.

  • Обов’язково потрібно правильно доглядати за післяопераційним швом та не допускати його інфікування. Необхідна регулярна обробка дезінфікуючими засобами та, з дозволу лікаря – нанесення ліків, що пришвидшують загоєння рани. Цей процес супроводжується неприємним і сильним свербінням. Щоб унеможливити розчісування та роздирання місця пошкодження, знадобиться попона чи спеціальний комір. Всі препарати можна придбати у ветаптеці.

Особливості утримання стерилізованої кішки

Після завершення реабілітаційного періоду улюблениця повертається до свого звичного ритму життя та не відчуває жодного дискомфорту в тілі. Господарям варто скоригувати її харчування, зважаючи на сповільнення метаболізму та зміни гормонального фону. Стерилізовані тварини схильні до швидкого набору маси та при неправильному харчуванні ризикують захворіти на ожиріння. Щоб кішка отримувала з їжею необхідні поживні елементи, відчувала ситість та задоволення, але не страждала від надлишкової ваги, обирайте спеціальний корм для стерилізованих котів. Таке харчування додатково піклується про стан органів сечовивідної системи.

Інтернет-магазин «Рудий кіт» пропонує зоотовари для котів високої якості та за доступною ціною. В онлайн-каталозі представлений широкий вибір кормів, ліків та інших речей, необхідних для догляду за улюбленцями. Замовлення швидко доставляються по Україні на поштові відділення чи до дверей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...