• Головна
  • Клініка репродуктивної медицини – Ваш шанс стати щасливими батьками
Новини компаній
16:24, 2 лютого 2022 р.

Клініка репродуктивної медицини – Ваш шанс стати щасливими батьками

Новини компаній

За статистикою, безпліддя стає частим діагнозом, який озвучують багатьом парам, за наявності проблем із природним зачаттям. Клініка репродуктивної медицини «Надія» в Одесі займається діагностуванням та лікуванням вторинної та первинної безплідності. Дізнатися докладну інформацію або записатись на консультацію до фахівців можна на сайті https://ivfclinic.com.ua. Тут же можна детально ознайомитися з методиками роботи клініки та відгуками вдячних клієнтів.

Причини безпліддя у чоловіків та жінок. Хто частіше страждає від цієї патології?

Часто вважають, що безпліддям страждають переважно жінки, але це не відповідає реальним даним. За статистикою і чоловіки і жінки страждають на дане захворювання однаково, іноді трапляються випадки, коли причина таїться в обох партнерах одночасно.

Приблизно у 75% випадків причиною безпліддя у жінок є:

  • Віковий критерій. Вже після 35 років репродуктивні функції жінки починають знижуватися, а після 40 – ймовірність завагітніти падає до 10%.
  • Патологічні чинники будови труб чи наявність захворювань. З різних причин у багатьох жінок діагностується порушення будови, патологія розвитку або утворення маткових труб.
  • Поширене захворювання – ендометріоз, коли слизова частина матки починає розвиватися та рости за її межі
  • Різні негативні фактори – травми, перенесені аборти, наявність хронічних або інфекційних захворювань.

Що стосується чоловічої безплідності, тут теж є чималий перелік факторів:

  • Патологічні порушення у будові статевих органів, змінена анатомічна структура сечостатевих каналів. Тобто наявність проблеми, яка перешкоджає попаданню сперми до піхви жінки під час ПА.
  • Еректильна дисфункція, швидка ерекція, наявність інфекційних, венеричних захворювань.
  • Низькі показники якості сперми (мала активність або слабка рухливість, кількісні та якісні показники і т. д.).
  • Надмірна вага, шкідливі звички та неконтрольовані ПА.

Іноді зустрічається такий рідкісний синдром як несумісність партнерів – це основна причина цілком здорової пари, яка не може в цьому союзі мати дітей.

Коли потрібно "бити на сполох" і до якого фахівця звертатися?

За наявності проблеми із зачаттям не потрібно витрачати дорогоцінний час і повторювати безуспішні спроби завагітніти. Тут важливим є своєчасне звернення до грамотних фахівців клініки репродуктивної медицини. Чому саме у клініку? Відповідь проста – тому, що проблема потребує комплексного підходу.

Лікарі на консультації збирають інформацію та, виходячи з індивідуальних особливостей пари, призначають обстеження, спрямовані на виявлення проблем, через які пара не може здійснити зачаття природним шляхом. Іноді, додатково репродуктолог може відправити чоловіка до уролога та андролога, а жінку - до гінеколога та ендокринолога.

Коли діагноз затверджено, лікарі підбирають та розробляють методики лікування захворювання. Для лікування можуть бути використані різні методи:

  • Консервативний – гормонотерапія для відновлення менструального та овуляторного циклу у жінок та нормалізації роботи ендокринної системи у партнерів.
  • Фізіотерапевтичний – відновлюють кровообіг у статевих органах та репродуктивну функцію.
  • Хірургічний (малоінвазивний) – хірург усуває патологічні аномалії, перегородки, кісти, міоми або новоутворення у маткових трубах або протоках. Цей метод проводиться під загальним наркозом і вважається не травматичним, тому практично не залишає шрамів та не потребує тривалої реабілітації.
  • Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) – це методи за яких зачаття відбувається у лабораторних умовах у вигляді ембріона підсаджується в лоно матері. Також можлива інсемінація жінки донорським або генним матеріалом чоловіка, коли лікар штучно вводить сперму жінці. Успішно використовуються ЕКО, ІКСІ та ІМСІ та інші методи, які дозволяють досягти бажаної вагітності та народження здорової дитини.

Також клініка може відстрочити вагітність, попередньо законсервувавши генний матеріал, а певний час перемістити в лоно матері. Або зберегти репродуктивну функцію жінкам з онко при проходженні хіміотерапії.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою природного зачаття, маєте патології або захворювання сечостатевої системи, а також траплялися неодноразові викидні, завмирання вагітності або позаматкові зачаття, не відкладайте візит до клініки репродуктології. Також варто звернутися за консультацією парам, які мали регулярний та не захищений ПА протягом року, а вагітність не настала. Фахівці клініки індивідуально підберуть методики вирішення проблеми, проконсультують із усіх питань.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...