Застосування касового апарату при продажу пива платником єдиного податку

Згідно зі статтею 291 Податкового кодексу України не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність з виробництва, експорту, імпорту, продажу підакцизних товарів (крім роздрібного продажу пально-мастильних матеріалів в ємностях до 20 л та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).

Отже, суб’єкти господарювання – фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку мають право здійснювати діяльність із продажу пива. Пунктом 296.10 ст.296 Кодексу визначено, що платники єдиного податку першої-третьої груп не застосовують для цього касові апарати.

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області нагадує – правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, дія якого поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі