Кіровоградщина експортувала до 69 країн світу

Експортно-імпортні потоки товарів та послуг є одним з показників рівня розвитку держави. Міжнародна торгівля дозволяє всім країнам розширити можливості виробництва і споживання, посилювати конкуренцію і таким чином впливати на економічне зростання.

Основними кількісними показниками міжнародної торгівлі є обсяги світового експорту, імпорту і товарообороту. Кіровоградщина, як частина міжнародного товарообігу України, експортувала практично у два рази більше ніж імпортувала. Сальдо зовнішньоторговельного балансу склало 127 млн. дол. США.

З початку року товари експортувалися до 69 країн світу. Основною країною експорту є Німеччина (24% від всього експорту), до якої вивозиться продукція переробки давальницької сировини (феронікель і одяг) та вироби з деревини. До Нідерландів (15,2%) вивозилися феронікель, пиломатеріали, пшоно, кукурудза, до Росії (14,7%) – гідронасоси та їх запчастини, сівалки та частини до них, рослинні жири, щебінь, до Білорусі (12,1%) – соняшникова олія та шрот, гідронасоси та запчастини до них, обладнання для торгівельних залів. США (9,1%) отримали від кіровоградських підприємців продукцію переробки давальницької сировини (феронікель), мед, халву, гідронасоси та запчастини до них.

Імпортні товари надійшли з 68 країн-партнерів. Індонезія (21,8% від всього імпорту) відправляла нікелеву руду, а США (17,9%) – сільгосптехніку, обладнання для зберігання, сушіння та переробки зернових й олійних культур, а також насіння кукурудзи. Німеччина (11,1%) поставляла м’ясо та м’ясопродукти, сільгосптехніку, а Росія (6,2%) різноманітне обладнання, оливи моторні, електричні контакти, недорогоцінні метали.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua