Під егідою Антитерористичного центру СБУ на Кіровоградщині проведено тактико-спеціальні навчання

26 червня ц.р. Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Кіровоградській області проведено планове тактико-спеціальне навчання на території летовища Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

У заході взяли участь керівники регіональних Управлінь СБУ, МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, загін спеціального призначення однієї з військових частин та внутрішніх військ, особовий склад регіональних суб’єктів антитерористичної діяльності та представники державної влади.

Мета навчання – набуття практичних навичок із проведення антитерористичної операції на стратегічних об’єктах Кіровоградщини, перевірка сил та засобів, протидія можливим терористичним загрозам на території області, підвищення ефективності взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності.

Умови, в яких проходили навчання, були максимально наближені до реальних. Учасники заходу відпрацювали алгоритм дій із протидії можливим терористичним загрозам на стратегічному об’єкті, знешкоджено умовних терористів та звільнено заручників.

КОМЕНТАР

Володимир Бойко (помічник Начальника УСБУ в Кіровоградській області з координації антитерористичної діяльності)

«Умови, в яких працювали учасники навчання, були максимально наближені до реальних. Усі відомства і силові структури діяли чітко та злагоджено. Дуже важливий і сам об’єкт. Летовище має стратегічне значення. І саме такі навчання дозволяють черговий раз відпрацювати алгоритм дій протидії можливим терористичним загрозам.»

Прес-сектор УСБУ в Кіровоградській області

Кадр 093

 

Кадр 085

 

Кадр 081

 

Кадр 080

 

Кадр 068

 

Кадр 054

 

Кадр 048

 

Кадр 045

 

Кадр 028

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі