• Головна
  • На Кіровоградщині працевлаштовують лікарів, що евакуювалися з окупованих територій
08:15, 6 травня 2022 р.

На Кіровоградщині працевлаштовують лікарів, що евакуювалися з окупованих територій

Спеціалісти-медики, що від прочатку війни виїхали з місць бойових дій, вже мають роботу, житло і надають медичну допомогу українцям.

Як розповіли у  Новоархангельській селищній раді,  багатопрофільна лікарня поповнилася рядом висококваліфікованих медичних спеціалістів.

Відповідно до указу Президенту України від 24.02.2022 року №64/203 «Про введення воєнного стану в Україні», закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», зараз до штату закладу охорони здоров’я зараховано шість досвідчених фахівців.

Це Вікторія Валеріївна Притика — лікар-невропатолог вищої категорії з міста Покровськ Донецької області, Надія Сергіївна Сіянко — лікар-терапевт першої категорії з Харкова, Наталія Сергіївна Пахарєва — лікар-ендокринолог першої категорії з міста Краматорськ Донецької області, Ольга Володимирівна Стась — лікар-біолог другої категорії з Києва, Вікторія Ігорівна Осіпенко — лікар акушер-гінеколог, яка також приїхала з міста Київ, Владислава Валентинівна Тельна — лікар-інфекціоніст з Одеси.

Не один десяток хворих на безоплатній основі прийняли чудові спеціалісти-отоларингологи — Володимир Григорович Стась і його син Павло Володимирович Стась з Києва. Багато жителів краю щиро вдячні їм за надану кваліфіковану допомогу.

Зарахування приїжджих лікарів на роботу до багатопрофільної лікарні стало можливим завдяки підтримці та зацікавленості у нових спеціалізованих кадрах Новоархангельського селищного голови Юрія Павловича Шамановського. Частина медиків винаймає житло, яке оплачує селищна рада.

Національна Служба Здоров’я України укладатиме договори за новим пакетом «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги», на підставі результатів аналізу подання матеріалів та щомісячної інформації про стан розрахунків із заробітної плати, підготовленої надавачем медичних послуг.

Таким чином значно розширився спектр надання медичної допомоги жителям нашого краю, Тишківської та Бабанської громад, і забезпечено працевлаштування лікарів, які були змушені залишити рідні домівки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кропивницький #новини #0522ua #біженці #робота #новоархангельська седищна рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...