На Кіровоградщині у приватній олійні впала цегляна стіна. Загинуло 3 людей

3 людей загинуло внаслідок руйнування стіни будівлі складу приватної олійні в селі Созонівці Кіровоградського району.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в прес-службі МНС.

Трагедія сталася о 23:58 13-го липня. Після завантаження соняшникового насіння в склад розмірами 30 х 18 метрів сталося раптове руйнування зовнішньої цегляної стіни.

Під завалами опинилися три людини: 35-річний працівник підприємства та два водії вантажних автомобілів – 26-річний житель Дніпропетровської області і 41-річний долинчанин з Кіровоградської, які цього вечора привезли на олійню сировину. Під час обвалу чоловіки знаходилися біля своїх автомобілів, які стояли неподалік від стіни – вмить їх накрило її уламками та насіннєвим насипом.

На місце події негайно виїхали аварійно-рятувальні підрозділи. Було залучено 12 одиниць техніки, серед яких три пожежні автоцистерни, два аварійно-рятувальних автомобілі, автокран, санітарний автомобіль, та майже 100 рятувальників, керував пошуково-рятувальними роботами штаб з ліквідації надзвичайної ситуації головного управління МНС в області на чолі з начальником управління генерал-майором служби цивільного захисту Віктором Федорчаком.

Ускладнювало ситуацію те, що роботи проводилися вночі під проливним дощем. Розчищення завалу здійснювалося рятувальниками вручну за допомогою лопат, адже сподівалися, що постраждалі живі. Згодом у тих місцях, де неможливо було підняти конструктивні елементи руками, залучалися автокран та пневмоінструменти. Але люди загинули миттєво. О 3:30 тіло останнього загиблого було вилучено з-під завалів.

Причина руйнування будівлі з'ясовується.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии