
13:19, 23 травня 2022 р.
Новини війни 23 травня
▪️ російський крейсер "Адмірал Макаров" увійшов в акваторію Чорного моря. Ворог намагається закріпитися на о. Зміїний, стягуючи туди засоби ППО. У цьому ж районі відбувається перегрупування та маневрування відповідних сил чорноморського флоту рф. - Речник Одеської ОВА Сергій Братчук.
▪️ За інформацією прокуратури через обстріли військовими рф Білозерської громади Херсонщини загинуло 2 жінки, ще 5 місцевих жителів отримали осколкові поранення, серед них двоє малолітніх дітей.
▪️ Окупанти мобілізували всі зусилля на захоплення Сєвєродонецька. Війська рф також розпочали штурм Тошківки, зараз точаться бої.
▪️ Сьогодні вранці російські окупанти нанесли удари в районі Павлового Поля на Харківщині, снаряд влучив біля зупинки громадського транспорту. 1 чоловік зазнав поранень вибуховою хвилею. За добу загалом по Харкову - 2 поранених.
▪️ В Україні вперше заарештували мера-колаборанта Олександра Харченка. Під час тимчасової окупації Київської області загарбники призначили його мером Димера, а заразом і «управителем» Катюжанки та Ясногородки. Наразі з'ясовують його причетність до передачі ворогу інформації про членів територіальної оборони та українських ветеранів АТО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
30 червня
16:07
30 червня
14:24
29 червня
ТОП новини
Оголошення
13:55, 23 червня
13:55, 23 червня
15:37, 19 червня
13:55, 23 червня
15:37, 19 червня
live comments feed...