12:55, 26 травня 2022 р.

Тютюн та екологічна ситуація

"ВООЗ наголошує, що тютюн руйнує наше довкілля, завдаючи ще більше шкоди здоров’ю людей https://cutt.ly/iGc2rO5

 Вирощування тютюну виснажує ґрунт. А токсичні пестициди та хімічні добрива, які при цьому використовують, забруднюють ґрунтові води та річки. Окрім того, щороку у світі вирубується близько 200 га лісу для висівання тютюну на цій землі.

 При виробництві сигарет витрачається величезна кількість енергії, води та інших ресурсів. А під час виробництва та транспортування тютюнової продукції утворюється багато відходів.

 Тютюнові відходи містять понад 7000 токсичних хімічних речовин, у тому числі, канцерогени. Разом з тютюновим димом в навколишнє середовище викидаються тисячі тонн токсичних речовин і парникових газів. Тютюновий дим залишається стійким джерелом токсикантів довгий час після погашення сигарети. Недопалки є найпоширенішим видом сміття у світі. Так, в Україні у 2021 році було реалізовано 34 млрд сигарет та 7 млрд тютюнових виробів для нагрівання – тільки за рік в навколишнє середовище України потрапили понад 41 млрд недопалків. Крім цього, у частині недопалків тютюнових виробів для нагрівання міститься фольга та пластик.

Відмова від тютюну принесе користь вашому здоров’ю та навколишньому середовищу. Період війни є складним періодом, коли навіть думати про припинення куріння не вистачає сил. Проте одним із найефективніших способів відмови від куріння є вольове запобігання першому вживанню сигарет і визначення чіткої дати припинення.

Сервіс з припинення куріння: http://stopsmoking.org.ua

 Не дай тютюновому ворогу тебе вбити та наше довкілля!

Тютюн та екологічна ситуація, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тютюн #довкілля #шкодадлядовкілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...