• Головна
  • У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування»
13:00, 1 червня

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування»  , фото-1

Незважаючи на те, що ХНУВС тимчасово дислокується в іншому місці, робота з набору абітурієнтів триває. Майбутні курсанти здобудуть освітню кваліфікацію бакалавр з обліку і оподаткування.

З 2021 року в Харківському національному університету внутрішніх справ запроваджено набір групи курсантів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією – бакалавр з обліку і оподаткування.

Набір здійснюється за державним замовленням, форма навчання – денна, курсанти. Курсанти університету перебувають на спеціальному військовому обліку та не підлягають строковому призову до Збройних Сил України.

Крім того, курсанти ХНУВС на безоплатній основі, за рахунок коштів державного бюджету, забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменим одягом та грошовим забезпеченням, навчальною базою та доступом до необхідних інформаційних ресурсів. Після здобуття освітнього кваліфікаційного рівня бакалавра є можливість продовжити навчання в магістратурі.

За результатами навчання випускники зможуть обіймати посади начальницького складу фінансово-облікових та аудиторських підрозділів Національної поліції, інших структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ за напрямами діяльності, пов’язаної з фінансами, обліком та аудитом.

Усім, хто хоче здобути зазначену освіту, або виникають питання ви можете звернутися до приймальної комісії факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ за тел.: (066) 102-64-24, (067) 391-11-85; електронна адреса: [email protected] та [email protected]а.

Харківський національний університет внутрішніх справ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#національна поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...