• Головна
  • Виконавчий комітет переглянув тариф на пасажирські перевезення
08:30, 10 червня

Виконавчий комітет переглянув тариф на пасажирські перевезення

Виконавчий комітет переглянув тариф на пасажирські перевезення, фото-1

9 червня виконавчий комітет переглянув тариф на перевезення пасажирів у міському автобусному транспорті загального користування.
У першу чергу, це пов’язано зі значним ростом цін на паливно-мастильні матеріали, питома вага яких у складі тарифу становить понад 60%.
Начальник управління економіки Ростислав Черевашко поінформував, що через воєнний стан та ускладнену логістику вартість дизельного палива збільшилась на 78%, пропану – у 2 рази, запчастини, автошини, аккумулятори, мастила здорожчали в 2-3 рази. Усі ці фактори змусили перевізників звертатися до міської влади з пропозицією встановити нові тарифи на проїзд.
Перевізники подали розрахунки та запропонували ціну на проїзд 17-18 грн по місту і 21 грн – до селища Олександрійського.
На час воєнного стану норми законодавства щодо регуляторної політики не діють. Тож управління економіки провело вибіркове обстеження пасажиропотоку та перевірило розрахунки тарифу. Після чого спеціальній робочій групі був представлений економічно обґрунтований граничний тариф до 12 грн по місту і до 18 грн – до селища Олександрійського.
У ході розгляду даного питання було зазначено, що аналогічна ситуація з підвищенням вартості проїзду спостерігається і в інших містах України. Зокрема, у Кременчуці, Чернігові проїзд зріс до 12 грн, у Києві – від 12 до 15 грн, також розробляються проєкти в інших містах, де перевізники пропонують проїзд від 14 грн.
Після обговорення даного питання виконавчий комітет ухвалив рішення затвердити тариф на перевезення на усіх автобусних маршрутах у межах Олександрії в розмірі до 12 грн, на маршрутах №№ 81/2, 81/3, 81/4, що курсують до селища Олександрійського, – до 18 грн.
Відповідний тариф на пасажирські перевезення в автобусному транспорті вступить в силу із 15 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#засідання міськради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...