• Головна
  • Одноголосно депутати підтримали звіт голови облради Сергія Шульги
15:30, 16 червня

Одноголосно депутати підтримали звіт голови облради Сергія Шульги

Одноголосно депутати підтримали звіт голови облради Сергія Шульги, фото-1
Звіт про роботу на посаді голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги у 2021 році депутати підтримали одноголосно на сесії сьогодні, 14 червня.
«Пам‘ятаєте, трохи більше року тому з трибуни я говорив про необхідність змінити управлінські підходи, про прозору й відкриту роботу, яка має бути в обласній раді, про потребу об‘єднатися і спільно працювати – всім разом: громадам, депутатам. Минув рік і я можу констатувати, що процес змін розпочався і триває», - зазначив Сергій Шульга.
Він уточнив, упродовж 2021 року на комунальних підприємствах облради відбулося 11 аудитів.
«11 аудитів, які провів контрольно-ревізійний відділ апарату обласної ради за моєю ініціативою, показали, що проблеми є. Це збиткова робота підприємств, це небажання розвивати підприємства, це фінансові порушення і так далі. На окремих підприємствах у 2021-му ми з вами оновили керівництво. І, як наслідок, відбулися позитивні зміни в результатах роботи», - підкреслив голова облради.
Сергій Шульга навів приклади порівнюючи результати роботи комунальних підприємств за 2020 і 2021 роки.
Зокрема за словами голови облради, Регіональний фонд підтримки підприємництва у 2021 році реалізував 8 проєктів на суму 2,4 мільйона гривень, у той час як у 2020 – 1 на суму 530 тисяч гривень у тому числі за рахунок співфінансування з місцевого бюджету. Директора фонду Ольгу Ковальову-Алокілі сесія призначила у травні 2021 року.
Комунальне підприємство «Кіровоградфармація» у 2021 році збільшило дохід від реалізації лікарських засобів на 1 мільйон гривень, отримало прибуток і підняло заробітні плати працівникам. У 2020 році підприємство було збитковим – сума збитків майже 600 тисяч гривень. Директора «Кіровоградфармації» Жанну Стручковську сесія призначила торік у вересні.
Знам‘янська бальнеологічна лікарня, порівняно з 2020 роком, збільшила чистий дохід у 2021 на 7,7 мільйона гривень до 27,5 мільйона гривень, а також осучаснила 14 номерів. Обов‘язки директора лікарні з липня 2021 року виконує Юрій Вісяников.
«Я вдячний усім за якісну роботу. Не зупиняємося! Працюємо й далі на максимально можливий у нинішніх умовах війни результат. І головне пам‘ятаємо, робота має бути прозорою! Як я зазначав на початку своєї каденції, «священних корів не буде»!», - підсумував Сергій Шульга.
Як повідомлялося раніше, голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга підготував звіт про свою діяльність на посаді за 2021 рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт голови облради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...