• Головна
  • ІТ сфера - найкращий внесок у майбутнє дитини
Новини компаній
12:00, 21 червня

ІТ сфера - найкращий внесок у майбутнє дитини

Новини компаній
ІТ сфера - найкращий внесок у майбутнє дитини, фото-1

На сьогодні знайти прибуткову роботу, та ще й таку, щоб приносила задоволення, вкрай важко. Додають проблем до пошуків постійні прогресуючі пандемії, економічні кризи та багато інших факторів, які впливають на якість праці, розмір заробітної плати та комфортні відносини між роботодавцем та працівником. Саме «IT-сфера» сприймає всі «удари долі» плавно та  гнучко, обходить негаразди, залишаючи «солодкі» вакансії. 

Переваги ІТ для молодих спеціалістів. Де можна отримати найкращу базу?

Фрілансери не сиділи без діла, навіть під час масового локдауну, коли всі інші компанії потерпали від «турбулентності» обмежень та заборон. Це дуже показово для тих, хто бажає мати постійну роботу та мобільний графік. До переваг роботи в IT варто віднести:

1.Велику кількість напрямків.

Багато хто вважає що IT – це лише програмування та ігри. Так, це невід’ємна частина роботи, але не слід забувати і про дизайнерів, аналітиків, менеджерів, онлайн-працівників та письменників сучасності. Переліковувати професії, що тісно та повністю взаємодіють з комп’ютерами та можуть виконуватися дистанційно, можна досить довго.

2.Висока заробітна плата та кар’єрний ріст.

Це найпривабливіша та сучасна сфера, яка може приносити великі доходи. Не обов’язково закінчувати ВУЗ для зміни кваліфікації – головне бажання. Наприклад в академії «Шаг» можна не лише відточити навики в основній справі, але й отримати цінні знання в багатьох інших та здобути вміння грамотно їх поєднувати між собою.

3.Вільний графік.

Завдяки можливості працювати онлайн, Ви отримуєте повну свободу дій. Можна поїхати на відпочинок чи переїхати на певний час в іншу країну, або попутно з основною роботою займатися улюбленими чи необхідними справами. Першокласний спеціаліст відкриває для себе додаткові можливості з вибору не лише напрямку праці, але й  компанії, та навіть країни.

Якщо Ви хочете мати улюблену справу, або допомогти здобути її своїй дитині, звертайтеся в Академію «Шаг». Авторські програми навчання, методичні матеріали та основні стратегії відповідають тенденціям розвитку IT-сфери. Фахівці допоможуть максимально глибоко і швидко зануритись в предмет та здобути навички, необхідні для першокласного спеціаліста. Комфортна форма навчання та використання новітніх технологій дозволяють отримати практичний та неперевершений досвід праці з ПО та комп’ютерним обладнанням.

Літні курси - Літній IT-табір для дітей 7-14 років - ідеальний варіант відпочинку юних геніїв

Якщо дитина почала проявляти інтерес до програмування або хоче бути блогером, самостійно монтувати ролики, створювати сайти, додатки та багато іншого - не заважайте, а допоможіть. Завітайте в «Шаг» за посиланнямhttps://krop.itstep.org/computer-camps . Завдяки сучасному підходу до навчання в Академії розробили методики, відповідно до вікових категорій та особливостей дітей.

Щоб не переривати навчання та корисно розважити свої учнів «IT STEP» запроваджує літній табір, де проводяться заняття в класах, а для бажаючих є можливість приєднатися онлайн. Спираючись на існуючий досвід та поєднавши його з сучасними реаліями, Академія створила світ технологій та розваг для дітей, де можна повністю зануритися в цікаву атмосферу й отримати не лише масу задоволення, але й необхідні знання, відточити навички та навчитися чомусь новому та цікавому.

  • За допомогою професійних педагогів Ваша дитина може:
  • Створювати мобільні додатки, веб-розробки, мультики та анімаційні ролики.
  • Вивчати game-дизайн чи займатися 3D-моделюванням.
  • Вести свій відеоблог.
  • Знайомитися та вивчати ресурси, що необхідні для збору, обробки даних.
  • Навчитися обробляти, зберігати та поширювати інформацію, дізнатися про методи, які дозволяють це зробити якісно та безпечно.

Тематичні зустрічі, цікаві завдання та приємне коло друзів не лише сприяє атмосфері  навчання, а й задає темп, проявляє необхідні якості і допомагає повністю розкрити свій потенціал. А головне - діти починають чітко розуміти стратегії та методи створення різних програм та інтуїтивно обирають улюблену справу, а можливо й майбутню професію.

https://krop.itstep.org/computer-camps

https://www.facebook.com/junior.itstep.krop/

https://www.instagram.com/itstep.krop/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...