
16:22, 29 червня 2022 р.
Громаді Кропивницького повернуто землі промисловості оціночною вартістю майже у 20 млн гривень

За представницької діяльності прокурора територіальній громаді обласного центру фактично повернуто земельну ділянку площею 5 гектар.
Прокурором зібрано докази, а судом підтверджено, що підприємство використовувало 5 гектар земель промисловості на підставі державного акту, який видано з порушенням вимог земельного законодавства та взагалі підписано не уповноваженою особою.
Рішеннями суду, що набрало законної сили, витребувано у товариства з обмеженою відповідальністю земельну ділянку вартістю майже 20 млн гривень.
Судове рішення виконано фактично, земельну ділянку повернуто з протиправного користування, відповідну інформацію внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:25
29 серпня
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
12:59
29 серпня
10:25
29 серпня
Оголошення
08:32, 22 серпня
05:36, 31 серпня
08:32, 22 серпня
08:32, 22 серпня
11:25, 23 серпня