• Головна
  • Яким має бути сучасне вантажне таксі?
Новини компаній
10:08, 3 липня 2022 р.

Яким має бути сучасне вантажне таксі?

Новини компаній

Для тих, хто хоче надавати послуги вантажного таксі, цікаво буде знати, яким воно має бути. Більшість подібних перевезень здійснюється в межах великих міст, де ведеться будівництво, бізнес, здаються в оренду приміщення, працюють оптові склади та транспортні вузли. До того ж, в маленьких містах та селищах складніше знайти постійні замовлення.

В межах нашої статті спробуємо скласти список вимог або принаймні побажань до вантажного автомобіля, що здійснює вантажоперевезення у місті, а всім, хто потребує послуг вантажного таксі, радимо ознайомитися з пропозиціями цього сайту.

Габарити авто

У першу чергу слід згадати компактність. У щільних міських забудівлях та пробках це найважливіший чинник пересування. Чим менше габарити – тим більше можливостей для маневру, легше знайти місце для паркування та проїзду. Це призводить до зміни геометрії кузова автомобіля. Двигун іде під кабіну. Рама кузова стає коротшою, і щоб не втратити корисної площі, збільшується висота фургона або тенту. Але внаслідок цього підіймається центр маси, і машина стає менш стійкою. Для запобігання зменшенню стійкості при маневруванні вантажну платформу намагаються опустити якомога нижче, зменшуючи радіус коліс та змінюючи конструкції несучих мостів.

Також змінюється і ширина всього вантажного автомобіля – він стає вужче, часом навіть менше ширини преміальних легкових авто.

Ходова частина

При міських вантажоперевезеннях для маневрування на обмеженій площі збільшується кут повороту передніх коліс, що дає безперечні переваги.

Кабіна та кузов

Для покращення комфортності кабіни змінюється весь її дизайн. Мотор розташовується під кабіною: саме тому з'явилася термінологія «кабіна напівнасунута чи насунута на двигун». Внаслідок цього збільшується висота кабіни та покращується огляд. Силовий агрегат, що розташований низько, надає великої стійкості при маневруванні. Застосування сучасних матеріалів полегшує авто, а зміни всієї конструкції призводять до компактності та знижують вагу транспорту.

Щодо кузову, то перевагу треба віддавати жорстким фургонам – вони надійніше збережуть штучний вантаж (меблі, побутову техніку, музичні інструменти, сервери, комп’ютерне та виробниче обладнання). 

Інше обладнання

Додаткові спеціальні форми дзеркала заднього виду вибирають так звані мертві зони, що збільшують огляд з кабіни. Внаслідок цього збільшується безпека дорожнього руху та полегшується виконання маневрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...