• Головна
  • У Кропивницькому розпочалися творчі конкурси до закладів вищої освіти
15:00, 6 липня 2022 р.

У Кропивницькому розпочалися творчі конкурси до закладів вищої освіти

У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, що у Кропивницькому, розпочалися творчі конкурси з образотворчого мистецтва, хореографії та фізичної культури. Зареєструвалися півтори сотні людей, розповіла Суспільному виконувачка обов’язків завідувачки кафедри мистецької освіти Тетяна Стрітьєвич, інформує TBN-ТРИБУНА.

Творчий конкурс – це вступне випробування до закладів вищої освіти, під час якого перевіряють творчі чи фізичні здібностей вступника.

Творчий конкурс з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та реставрації в педуніверситеті складали за мольбертами. Вступників поділили на групи. Завдання – написати натюрморт у техніці живопис.

Учасниця конкурсу Олександра Граждан вважає завдання цікавим: “Потрібно композиційно правильно його розмістити та побачити правильно в кольорі”.

На написання натюрморту дали три години і одну перерву, за потреби. На творчому конкурсі діти мають проявити свої образотворчі знання з композиції, кольорознавства, об’ємної конструктивної побудови, тону, сказала Тетяна Стрітьєвич: “Творчий конкурс – це обов’язкова умова вступу на дану спеціальність, це виконання живописної роботи, постановки, яка представлена екзаменаційною комісією”.

Роботи вступників оцінюватиме екзаменаційна комісія за двохсотбальною шкалою.

Реєструватися на творчі конкурси на бюджетну основу можна до 17 липня, на комерційну – з 18 липня до 15 серпня. Основна сесія творчих конкурсів на бюджет триватиме до 18 липня, на комерцію – з 18 липня по 15 серпня. Додаткова сесія для тих, хто вступає на комерційній основі з 9 по 16 серпня. Результати конкурсу оголошують за добу.

Крім очного конкурсу, зареєстровані учасники з інших міст чи з-за кордону, які вступають на комерцію, можуть складати конкурс дистанційно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вступна кампанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...