10:31, 8 липня 2022 р.

Куріння в армії

Куріння в армії, фото-1

Існує негативна тенденція, що під час війни рівень куріння збільшується. Так, у порівнянні з 2020 роком відсоток щоденних курців в Україні у 2022 році збільшився з 23,1% до 28,3% (результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології https://cutt.ly/8KKts7z).

Це пов’язано як зі зростанням рівня стресу, так і з активністю тютюнових компаній, які, наприклад, безоплатно постачають сигарети для військових.

Гліб Колесов, юрист Центру демократії та верховенства права та боєць Нацгвардії, розповідає про ситуацію з курінням в армії та що з цим робити:

«Так відбувалося у різних країнах під час воєн: тютюнова індустрія залучала нових курців. Далі ці люди, які поверталися до нормального цивільного життя, продовжували курити і ставали довічними клієнтами індустрії.

У наш підрозділ безоплатно потрапляють сигарети різних марок, брендів. Зазвичай це дешевша ніша. Часто це або контрабанда, або конфіскат, або товар з Duty Free — без акцизних марок. Натомість гуманітарні передачі на фронт мають переважно складати ті речі, яких насправді потребує українська армія від волонтерів: медикаменти, гігієнічні засоби, амуніція.

2022 рік став знаковим роком у посиленні захисту українців від шкоди тютюну та електронних пристроїв для куріння — завдяки підписанню антитютюнового Закону №1978. І, щоб подолати тютюнову епідемію в Україні, дуже важливо, щоб норми цього закону виконувалися».

Які правила запроваджуються щодо захисту бездимного середовища з 11 липня 2022 року, зокрема, для курців, для суб’єктів господарювання та некурців, читайте у статті https://cutt.ly/UJzNTCa

Виконання законів і турбота про здоров’я людей є вкрай важливими для наближення перемоги України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#куріння в армії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...