Попередження для кіровоградців!

Свято Івана Купала належить до числа найпопулярніших, найважливіших свят у календарному році.

За давнім повір’ям, Іван Купала уособлює розквіт сил природи. В основі обрядів лежить вшанування води і сонця. У давнину традиційно в ніч на Івана Купала на берегах річок і озер розпалювали обрядові вогнища, молоді незаміжні дівчата гадали на вінках, які пускали за течією, а вдень усі купалися у росі й воді, оскільки вважали їх помічними від різних недуг. Словом, у цей день, за народним повір’ям, вода “дружить” з вогнем і їх союз вважається природною силою.

Проте, як і будь-яке народне свято, що супроводжується виїздом на дачі, городи, до ставків і річок, розведенням багать та смажінням шашликів і запиванням їх міцними і слабоміцними алкогольними напоями, Івана Купала може мати трагічний фінал, якщо ви не будете дотримуватись елементарних правил: не заходити у воду у нетверезому стані, не купатися у затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймищах, не стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і у місцях, де глибина та стан дна невідомі, не влаштовувати у воді ризиковані ігри і небезпечні жарти, не розпалювати вогнища у лісі чи поблизу хлібних масивів, не залишати без нагляду багаття, не розкидати недопалки, не довіряти сірники дітям, не залишати малечу без нагляду.

Прес-служба У ДСНС в області

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua