• Головна
  • У Кропивницькому працевлаштували 176 вимушених переселенців
17:43, 27 липня 2022 р.

У Кропивницькому працевлаштували 176 вимушених переселенців

У Кропивницькому працевлаштували 176 вимушених переселенців, фото-1

У Кропивницькому працевлаштовано 176 вимушених переселенців.

Про це інформує пульS із посиланням на пресслужбу міської ради.

Директорка Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова повідомила, що починаючи з 24 лютого до очолюваного нею МРЦЗ звернулось за послугами 813 переселенців — найбільше з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.

Переважна більшість працевлаштованих вимушених переселенців — це медичні працівники та особи, які були згодні на некваліфіковану роботу: прибиральники, двірники, підсобні робітники, укладальники-пакувальники, кухонні робітники, озеленювачі, охоронники, та продавці.

Тетяна Білоусова нагадала, що процедура отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю під час війни значно спростилася.

У таких випадках допомога по безробіттю призначається у мінімальному розмірі, а загальна тривалість виплати не може перевищувати 180 календарних днів. Після надходження необхідних відомостей тривалість виплати допомоги по безробіттю та її розмір переглядаються відповідно до законодавства.

Окрім того, і роботодавці мають від держави додаткові економічні стимули для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – вони можуть отримувати компенсацію витрат у розмірі 6500 грн за кожного працевлаштованого переселенця. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи з-поміж ВПО.

Кіровоградський МРЦЗ прийняв заяви від 66 роботодавців щодо компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 155 внутрішньо переміщених осіб.

Серед кропивницьких роботодавців, які взяли активну участь у працевлаштуванні ВПО та отримали компенсацію оплати праці від держави – ОКВП “Дніпро-Кіровоград” – 13 осіб, Філія – Кіровоградське обласне управління акціонерного товариства “Державний Ощадний банк України” – 11 осіб, ГО “Територія Успіху” – 10 осіб, ПП ПВФ “Ацинус” – 7 осіб, Корпорація “ХХІ Століття” – 5 осіб, ПП “Астарта Груп” – 5 осіб, ТОВ “Три Стар” – 4 особи, ПрАТ Швейна фабрика “Зорянка” – 4 особи.

Що стосується перспектив відновлення ринку праці, то Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з найбільшими сайтами з працевлаштування. Результатом цього співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями. Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агенцій з пошуку роботи. Оновлення ресурсу буде відбуватися у режимі реального часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кропивницького
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...