• Головна
  • В Олександрiї дiти навчатимуться дистанцiйно
13:28, 26 серпня 2022 р.

В Олександрiї дiти навчатимуться дистанцiйно

В Олександрiї дiти навчатимуться дистанцiйно, фото-1

В Олександрiї визначилися з формою навчання у новому навчальному роцi. Дiти здобуватимуть освiту дистанцiйно.

Таке рiшення мiський голова Сергiй Кузьменко оголосив пiд час зустрiчi з директорами закладiв освiти.

“Очевидно, що найбiльшим викликом у наступному навчальному році має стати забезпечення якiсної освiти та збереження життя i здоров’я наших учнiв i вихованцiв” – сказав Сергiй Кузьменко.

За його словами на сьогоднi мiська влада зробила все, аби розпочати новий навчальний рiк за будь-якою формою навчання, яка буде прийнятною для конкретного закладу та яку оберуть батьки.

Для пiдготовки закладiв освiти до нового навчального року з мiського бюджету видiлено близько 5 млн грн, якi спрямували на ремонти класiв та шкiльних укриттiв, а також їх облаштування вiдповiдно до вимог. Також очiльник громади наголосив на заходах, якi впровадженi мiсцевою владою, аби вчителi могли отримувати заробiтнi плати в повному обсязi, заклади були готовi до навчального року та впевнено пройшли опалювальний перiод.

У пiдсумку, враховуючи думки батькiв та ставлячи в прiоритет безпеку дiтей, мiська влада пiдтримала рiшення бiльшостi про дистанцiйне навчання з нового навчального року. При змiнi ситуацiї в країнi, оперативно будуть змiнюватися i форми навчання в олександрiйських закладах освiти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кропивницького
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...