Останній день сплати єдиного внеску за ІІ квартал кіровоградськими підприємцями – 22 липня

Головне управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області нагадує фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, що відповідно до законодавства для них встановлено квартальний період сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сплатити нараховану за квартал суму вони мають до 20 числа місяця, що настає за цим кварталом.

Оскільки у липні дане число припадає на суботу, тобто вихідний день, то останній день сплати нарахованої за ІІ квартал суми єдиного соціального внеску переноситься на 22 липня. Після цієї дати починає діяти норма законодавства, що передбачає застосування до суб’єкта підприємництва, який порушив терміни розрахунків з Пенсійним фондом, штрафних санкцій. У даному випадку на підприємця-порушника буде накладено адміністративний штраф.

Щодо суми єдиного внеску, то з 1 січня 2013 року, коли було визначено новий мінімальний розмір ЄСВ для підприємців-спрощенців (у зв’язку зі зміною рівня мінімальної заробітної плати), і до сьогодні цей розмір складає 398,01 гривні щомісяця. Його буде переглянуто у разі зміни розміру мінімальної заробітної плати, що передбачається з 1 грудня поточного року.

Юрій ШАРПІНСЬКИЙ,

перший заступник начальника

головного управління Пенсійного фонду в області

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua