Останній день сплати єдиного внеску за ІІ квартал кіровоградськими підприємцями – 22 липня

Головне управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області нагадує фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, що відповідно до законодавства для них встановлено квартальний період сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сплатити нараховану за квартал суму вони мають до 20 числа місяця, що настає за цим кварталом.

Оскільки у липні дане число припадає на суботу, тобто вихідний день, то останній день сплати нарахованої за ІІ квартал суми єдиного соціального внеску переноситься на 22 липня. Після цієї дати починає діяти норма законодавства, що передбачає застосування до суб’єкта підприємництва, який порушив терміни розрахунків з Пенсійним фондом, штрафних санкцій. У даному випадку на підприємця-порушника буде накладено адміністративний штраф.

Щодо суми єдиного внеску, то з 1 січня 2013 року, коли було визначено новий мінімальний розмір ЄСВ для підприємців-спрощенців (у зв’язку зі зміною рівня мінімальної заробітної плати), і до сьогодні цей розмір складає 398,01 гривні щомісяця. Його буде переглянуто у разі зміни розміру мінімальної заробітної плати, що передбачається з 1 грудня поточного року.

Юрій ШАРПІНСЬКИЙ,

перший заступник начальника

головного управління Пенсійного фонду в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі