• Головна
  • У Кропивницькому тепломережi заповнюються водою
13:28, 20 вересня 2022 р.

У Кропивницькому тепломережi заповнюються водою

У Кропивницькому тепломережi заповнюються водою, фото-1

Пiдготовка до початку опалювального сезону у Кропивницькому перебуває на завершальнiй стадiї.

Про це повiдомив заступник мiського голови Олександр Мосiн пiд час апаратної наради сьогоднi, 20 вересня.

Фахiвцi КП «Теплоенергетик» уже вiдремонтували основну частину котельного обладнання. На двох котельнях ще ведуться будiвельнi i монтажно-зварюальнi роботи. Крiм того, триває ремонт генератора на ТЕЦ. Це обладнання має “поважний вiк”, тому робота складна, ремонт потребує технiчного i фiнансового ресурсу.

Одночасно, у Кропивницькому розпочався процес заповнення тепломереж водою. У зв’язку з цим iнодi виникають пориви теплопроводiв, тож доводиться виконувати  локальнi ремонти. Ремонтнi бригади пiдприємства оперативно їх лiквiдовують.

Продовжується i благоустрiй мiсць аварiйного i планового розриття на тепломережах обласного центру. Погода сьогоднi не надто сприяє виконанню таких робiт, але вже пiдготовленi  та облаштованi основи пiд асфальтобетонне покриття в шести мiсцях, переважно у центральнiй частинi мiста.

Експертно-технiчний центр розпочав обстеження котлiв та вантажо-пiдйомних механiзмiв на КП “Теплоенергетик”, за його висновками далi надаватиметься дозвiл на початок опалювального сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кропивницького
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...