• Головна
  • Чому котушка опору лопається і випльовує рідину
Новини компаній
11:57, 22 жовтня

Чому котушка опору лопається і випльовує рідину

Новини компаній

Щоб уникнути розбризкування в Elf Bar Rf350 картриджі, спробуйте акуратніше втягувати вейп або замінити його на новий. Може статися так, що електронна сигарета эльф бар рф 350 випльовує рідину в рот, що турбує вейперів-початківців. Однак хвилюватися нема про що: цьому явищу є просте пояснення.

Чому котушка опору лопається і випльовує рідину, фото-1

Як тільки неквапливо затягуєтеся парою, відбувається невеликий вибух і відчуваєте крапельки в роті. Досвід такий же неприємний, як і несподіваний. З різних причин, до яких ми повернемося пізніше, рідина може накопичуватися всередині та вгорі котушки опору, викликаючи її насичення. Коли натискаєте кнопку запуску, котушка опору нагріває жижку. Найближча частина нагріватиметься, розширюватиметься і випаровуватиметься відповідно до законів фізики, а найдальша грітиметься не так швидко, залишиться в рідкому стані й утвориться міхур. Коли тиск, створюваний парою, перевищує опір цього шару рідини, він лопається, пара підіймається в трубці, штовхаючи рідину перед собою, викликаючи розбризкування. Весь процес дуже швидкий.

Картридж на Ельф Бар 350

Elf Bar картридж надійно утримується в корпусі засувками й не люфтить. Резервуар вміщує 1,6 мл рідини, а заправний отвір розташований збоку під силіконовою заглушкою, так що бак треба виймати. Усередині розмістився вбудований випарник на вертикальній спіралі опором 1.2 Ом, що дає непоганий смак та досить тугу тягу.

ВАЖЛИВО! При першому використанні картриджа його необхідно просочити рідиною. Для цього заправте картридж жижкою і дайте йому просочитися протягом 5-10 хвилин. Після цього його можна використовувати.

Купити картридж Elfbar: чому відбувається насичення

Котушка опору складається з нагрівального дроту та вати з абсорбуючого волокна. Коли дріт нагрівається, жижа, просочена ватою, випаровується. Зрештою, ця волокниста вата руйнується під власною вагою, коли спіраль опору починає зношуватися, і рідина просочується через прозір, що утворився. Невеликий виробничий дефект може означати, що котушка опору містить менше волокна, ніж передбачалося, а місце, яке вона мала займати, поглинається заливкою.

Чому котушка опору лопається і випльовує рідину, фото-2

Кожен з компонентів має свої характеристики, зокрема, залежно від здатності поглинати, яка визначається від густоти рідини. Чим густіша, тим з більшим показником поглинання повинна бути вата, і навпаки. Найчастіше зустрічається сценарій насичення жижкою, коли рідина дуже рідка для котушки опору. Тече легко і не зупиняється.

Явище також пояснює скупчення рідини: поєднання надто тонкої трубки і дуже великої потужності. Не вся пара, що виробляється котушкою опору, проходить через трубку. Неабсорбована охолоджується, конденсується, перетворюючись назад на рідину, і блокує трубку до наступної активації, де тиск виплюне «пробку» у рот. Нарешті, можливо, ви просто дуже тягнете вейп.

У будь-якому випадку нема про що турбуватися: не робіть сильні затяжки, замініть котушку опору або Ельфбар Рф 350 картридж. Також не соромтеся звертатися до магазину, де отримаєте пораду про те, в чому проблема. Кваліфіковані фахівці завжди на вашому боці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...