• Головна
  • Надзвичайні події з 19 по 22 липня 2013 року
10:43, 22 липня 2013 р.

Надзвичайні події з 19 по 22 липня 2013 року

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

19 липня у смт Олександрівка виникла пожежа 4 м2 домашніх речей в житловому будинку. Причина пожежі встановлюється. Завдяки професійним діям рятувальників, пожежа не поширилася на решту житлової площі.

У с. Петрове Знам’янського районувиникла пожежа 100 кг сіна та 6 м2 господарчої споруди в домоволодінні 29-річної місцевої жительки. Причина – необережне поводження господарки з вогнем при курінні. Рятувальники запобігли поширенню пожежі на житловий будинок.

У Світловодську через коротке замикання електропроводки виникла пожежа автомобіля «Ford Tranzit».

У с. Панчеве Новомиргородського районувиникла пожежа 2 тонн сіна та 2 м2 покрівлі сінника в домоволодінні. Причина – необережне поводження з вогнем при спалюванні господарем сміття.

У с. Велика Виска Маловисківського району виникла пожежа 200 кг сіна та 12 м2 покрівлі сінника в домоволодінні. Причина – коротке замикання електричного вимикача.

У ставку с. Василівка Долинського районузагинув 28-річний чоловік, тіло якого вилучено з водойми місцевими жителями. Обставини загибелі встановлюються.

У Кіровограді рятувальниками надано допомогу по вилученню собаки зі зливної ями.

У Кіровограді рятувальниками надано допомогу по відкриванню дверей квартири за двома адресами. Таку ж допомогу надано у с.Созонівка Кіровоградського району.

У с. Бірки Олександрівського району надано допомогу господарці по прибиранню телевізійної антени, яка загрожувала падінням на житловий будинок.

20 липня у Кіровоградірятувальниками надано допомогу працівникам міліції по відкриванню дверей квартири.

У Долинській виникла пожежа 75 кг соломи та 15 м2 покрівлі господарчої споруди в приватному домоволодінні. Причина – коротке замикання електромережі.

У с. Могутнє Кіровоградського району виникла пожежа 800 кг соломи на території приватного домоволодіння. Причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

У с. Косівка Олександрійського району на території приватного домоволодіння виникла пожежа 15 м2 покрівлі гаражу та домашніх речей в ньому. Причина пожежі встановлюється.

На території Дмитрівської сільської ради Знам’янського району рятувальниками надано допомогу комунальним службам по ліквідації наслідків хіміко-термічного розпаду твердих побутових відходів у нижніх шарах ґрунту сміттєзвалища.

У Світловодську надано допомогу комунальним службам міста по розпилюванню та прибиранню дерева, що загрожувало падінням на покрівлю житлового будинку. Таку ж допомогу надано рятувальниками у смт Компаніївка.

21 липня в Олександріївиникла пожежа 4 м3 дров на території приватного домоволодіння. Причина пожежі встановлюється.

У Кіровограді виникло дві пожежі сміття на відкритій території, загальною площею 23 м кв. Причина пожеж – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. З такої ж причини по пров.Степовому виникла пожежа 9 м2 речей в безгосподарчій споруді.

У с. Цибулеве Знам’янського району в приватному домоволодінні виникла пожежа 1 тонни сіна та 18 м2 сінника. А у с.КорбомиколаївкаНовгородківського району– пожежа 1 тонни сіна та 6 м2 сінника. Причина пожеж встановлюється.

У Кіровограді та Світловодську надано допомогу двом господарям по відкриванню дверей квартир.

УДСНС в області

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...