• Головна
  • Тепловізійний приціл – ідеальний вибір для нічного полювання
Новини компаній
15:19, 23 листопада

Тепловізійний приціл – ідеальний вибір для нічного полювання

Новини компаній

Мисливський тепловізор виробляється у різних формах, проте найбільш характерним його видом є тепловізійні приціли. Адже вони допускають встановлення на зброю, дозволяючи не лише вести спостереження, а й забезпечити точний постріл навіть в абсолютній темряві. Кожен тепловізійний приціл – це сучасна та якісна оптика, яка пройшла випробування на удароміцність. Товар забезпечує як виняткові можливості, притаманні даного типу пристроїв, так й дуже високу надійність.

Тепловізійний приціл – ідеальний вибір для нічного полювання, фото-1

Особливості тепловізійних прицілів

На ринку існує безліч пропозицій тепловізорів стандартної форми. При цьому тепловізійний приціл поєднує в собі дві ключові функції, необхідні для нічного полювання. Він не тільки дозволяє розрізняти цілі, що рухаються, і нерухомі предмети на відстані в темряві, але й забезпечує точність пострілу.

Характеристики виробу:

  • Кріплення, що входить до комплекту, дає можливість встановити приціл на будь-який вид мисливської зброї.
  • Приціл дозволяє ідеально відрегулювати відстань від ока, а також кращу висоту розташування.
  • Цей вид тепловізора відрізняється витонченою та традиційною формою, завдяки якій він дозволить використовувати переваги теплобачення і при цьому не виглядає карикатурно на класичних або декорованих гвинтівках.
  • Пропоновані моделі гарантують інноваційні рішення в галузі конструкції датчиків та пропонованих функцій.
  • Вибраний варіант забезпечує не тільки можливість прицілювання, а й широкий спектр можливостей налаштування пристрою під переваги користувача.
  • Окремі тепловізійні приціли мають можливість вибору форми сітки, діоптрійної корекції та призначення.
  • При цьому модульна конструкція дозволить трансформувати моделі на монокуляри, якими можна користуватися окремо від зброї.

Тепловізійні приціли – передова оптика з унікальним набором режимів.

Крім багатьох інших переваг, прилади оснащені двома необхідними функціями:

  • Перша – це спеціальний режим, що підвищує контрастність зображення. При цьому підвищується різкість країв та відбувається деталізація спостереження.
  • Друга функція — можливість регулювати відтінок зображення, що допоможе знизити навантаження на очі при тривалому використанні.

На сайті інтернет-магазину «Оптікс Про» можна знайти тепловізійні приціли різних світових брендів. Що стосується форми, то на сайті реалізуються як продукція стандартного варіанту, так і товари, що за конструкцією нагадують традиційні денні приціли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...