Як в Кіровограді рятують крота і здають батарейки

В приміщенні кіровоградського прес-клубу 23 липня в рамках екологічного проекту «Сдай батарейку – спаси крота!» відбулась презентація інтерактивної карти точок збору використаних батарейок.

За словами організатора проекту Марії Калашник (Інститут соціокультурного розвитку), проблема утилізації батарейок є дуже важливою, адже через свій особливий вміст вони несуть велику шкоду оточуючому середовищу. Так, одна викинута батарейка забруднює близько 20 квадратних метрів, це місце проживання двох кротів. Звідси й така назва проекту. Що ж до людей, то за статистичними даними близько 23 тон шкідливих речовин щороку надходить на сміттєзвалища Кіровограда. Після того, як батарейка потрапляє в землю, вона починає окислюватись і з артезіанською водою повертається до людей.

Щоб перешкодити цій проблемі в Кіровограді вже діють 10 пунктів прийому батарейок і ще 4 в області. Ці пункти занесені до інтерактивної карти (http://master.kr.ua/safebattery/punktyi-priema). В її наповненні може брати участь кожен, хто облаштує такий пункт. На сьогодні завдяки такій ініціативі вже зібрано 15,1 кг використаних батарейок. Їх передають на подальшу переробку на Львівське державне підприємство «Аргентум».

Щодо партнерів, то підтримати акцію погодився ряд магазинів Кіровограда. Зокрема магазини «Безпека» та «Офіс-Майстер».

Для популяризації цієї акції організатори оголошують конкурс на кращий діючий контейнер зі збору використаних батарейок. Фотографії прийматимуться за цією адресою konkurs.kirovograd@gmail.ru з 20 серпня до 20 вересня. За словами організаторів, критерієм відбору буде яскравість та оригінальність оформлення контейнера.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua