• Головна
  • Якісне та універсальне пакування від компанії Gualapack Ukraine
Новини компаній
11:30, 25 січня

Якісне та універсальне пакування від компанії Gualapack Ukraine

Новини компаній

Gualapack Ukraine вважається світовим лідером із виробництва гнучкої упаковки. Компанія має виробничі майданчики, розташовані в Україні, Італії, Румунії, США, Австралії, Бразилії, Мексиці, Чилі та на Коста-Риці. Трицятирічний досвід компанії дав можливість створити та закріпити образ інноваційного та екологічного бренду.

Якісне та універсальне пакування від компанії Gualapack Ukraine, фото-1

Чим займається компанія

Основний вид діяльності компанії – виробництво гнучкого пакування для харчових продуктів, фармацевтичних, косметичних засобів та побутової хімії.

Найбільш розповсюджені товари компанії:

  • Рулонний багатошаровий матеріал – універсальний варіант, який можна використовувати у будь-якій галузі. Матеріал застосовується переважно у харчовій промисловості, оскільки є повністю безпечним та водночас має гарні фізико-механічні властивості: герметичність, міцність та легкість.
  • Готове пакування – практичний варіант, завдяки якому можна втілити у реальність будь-який дизайнерський задум. Це – поширене рішення, яке переважно використовується у харчовій промисловості: у галузі дитячого харчування, пакування готових страв тощо. Також такий тип пакету використовується для пакування сухого та вологого корму для тварин.
  • Штуцери та кришки. Важливий елемент, необхідний для забезпечення герметичності. Наявні разноманітні варіанти, що дає можливість знайти ідеальне рішення для будь-якого пакування.

Gualapack не тільки пропонує пакування, а й допомагає вдосконалювати виробничі процеси та інтегрувати готові технологічні рішення. Компанія пропонує сучасне обладнання для розливу у пакети із штуцером та забезпечує навчання співробітників, які будуть його використовувати. Машини розливу різної потужності виконують гарячий розлив, холодний та ультрачистий розлив.

Чому використання продукції Gualapack – це ідеальне рішення для бізнесу?

Для створення пакування Gualapack використовуються інноваційні технології, які дають можливість досягти максимальної продуктивності та водночас мінімізувати вплив на довкілля. Клієнти компанії мають можливість:

  • Пропонувати споживачам будь-яку продукцію у безпечній тарі, що особливо важливо для виробників дитячого харчування.
  • Користуватися пакуванням, яке придатне до вторинного перероблення.
  • Суттєво зменшити кількість викидів вуглекислого газу на виробництві.
  • Налаштувати економіку замкнутого циклу.

Більш детально з тим, що пропонує компанія, можна ознайомитися на сайті Gualapack.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...