Новини компаній
13:21, 14 лютого 2023 р.

Модульна кухня: за і проти

Новини компаній

На сьогоднішній день найбільш популярним варіантом облаштування кухонного приміщення є модульна кухня. Це рішення відрізняється ціновою доступністю, особливо у порівнянні з меблями на замовлення. Звісно, що такий варіант має певні переваги та недоліки, але перш за все потрібно зрозуміти, що він взагалі являє собою.

Отже, модульна кухня – це набір шаф, тумбочок, стільниці тощо. Кожен елемент називається модулем, звідси й така назва. Характерною ознакою даного набору є те, що всі модулі, незважаючи на загальну стильову концепцію – це окремі елементи. Таким чином, покупець сам обирає, які шафи/тумбочки/шухляди і в якій кількості йому потрібні. Це щось на кшталт конструктору, завдяки якому кожен власник оселі може вибрати саме той варіант, який найкраще підходить для його кухні, враховуючи всі особливості та характеристики приміщення.

Враховуючи сьогоднішній асортимент модульних кухонь, у продажі можна знайти такі конструктивні рішення:

·Пряма кухня. Всі елементи встановлюються на одній лінії. Через це існує ще одна назва – лінійна кухня. Варіант доволі поширений, підходить у більшості випадків в типових квартирах;

·Кутова. Модулі монтуються вздовж суміжних стін, що, власне й утворює кут. Теж досить популярна конструкція, адже її можна використати і в маленьких приміщеннях, і в великих. Хіба що у великих кухнях для однієї зі стін елементів буде більше;

· П-подібна. Елементи розташовані вздовж трьох стін. Дані моделі обирають ті покупці, які планують використовувати багато кухонної техніки, в тому числі вбудованої. Також це дає змогу зручно розмістити посередині столи кухонні обідні;

·Острівна. З кожним роком все більш стає популярною. Проте підходить лише для просторих приміщень, де є можливість розмістити робочу зону посередині, так, аби вона не заважала переміщуватись по кухні;

·Дворядна. Модулі розміщуються у протилежних стінах. Це такий собі урізаний варіант острівної кухні, тобто, без центрального робочого столу. До речі, дана конструкція підходить і для просторих, і для маленьких кухонь.

Як видно, знайти найкращий набір кухонної меблі для оселі не так вже й важко. Тим більше, що елементи підбираються відповідних розмірів.

Переваги модульної кухні

До головних переваг модульної кухні, як вже зазначалось вище, відноситься доступна ціна. Це легко пояснюється тим, що такі меблі збираються масово, тобто на підприємстві вже налагоджений механізм, і додаткових витрат не потрібно. Крім того, матеріали зазвичай самі по собі недорогі – ЛДСП або МДФ для фасаду, фанера для задніх стінок. А от фурнітура може бути доволі дорогою завдяки підвищеній якості.

Що ж до інших плюсів, то серед них відзначають:

·Всі модулі є окремими предметами, а значить, їх можна розміщувати на свій розсуд, а у випадку ремонту приміщення та бажанні перестановки – встановити елементи на нові місця;

·Можливість спочатку купити базові модулі, наприклад, якщо немає змоги сплатити відразу за весь потрібний набір. А потім вже докуповувати необхідні елементи з тієї ж серії;

·Модульні кухні швидко та легко збираються, це можна зробити навіть самостійно. Як правило, до меблів надаються інструкції зі збирання, а інструмент знадобиться найпростіший.

Є ще одна важлива перевага. На відміну від кухні на замовлення, модульну не доведеться чекати тиждень, або два, або навіть три. Тобто можна відразу замовити вже готові меблеві предмети, протягом кількох днів їх доставлять, і вже братися за облаштування кухонного приміщення.

Недоліки модульної кухні

Звичайно, треба розглянути й недоліки. По-перше, модульна кухня може не підійти для нестандартного приміщення. Або ж туди більше нічого не влізе, наприклад, кухонний куток, який набагато зручніше, ніж стільці та табуретки. Існують такі кухні, де в дизайні присутні ніші, виступи, закруглення тощо.

По-друге, враховуючи орієнтованість виробників на масового покупця, дизайн більшості моделей може бути дуже схожим, а асортимент відрізнятись лише кольоровими рішеннями. З одного боку, це робить модульну кухню більш доступною, з іншого ж – питання індивідуальності залишається відкритим.

Тим не менш, більшість споживачів обирають саме такий варіант облаштування.

А замовити модульну кухню, можна тут:

Вибрати стильні кухонні меблі можна через:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...