• Головна
  • Будівництво приватного будинку: як зекономити
Новини компаній
14:32, 12 березня 2023 р.

Будівництво приватного будинку: як зекономити

Новини компаній

Вважається, що побудувати приватний будинок – це довго та дорого. Але це не зовсім так. Дійсно, реалізувати складний проект з цеглини буде і справді довго через конструктивні особливості такого будинку. Проте є варіанти, які дозволяють звести споруду в найближчий час, водночас не витрачати зайві кошти на матеріали. Гарним прикладом є будівля з бетонних блоків https://www.kalenyk.com.ua/, які значно більше за розмірами в порівнянні з цеглою, а тому терміни будування значно скорочуються.

Якщо хочеться заощадити на будівництві, то є кілька слушних порад, як це зробити. Але варто пам’ятати, що економія повинна бути доцільною, бо будинок зводиться не на 5 років чи 10, а мінімум на 50 і більше. І ніхто не бажає витрачати кожного сезону зайві кошти по настійні ремонти.

Передусім, для будівництва знадобиться проект. Його можна отримати одним з двох шляхів:

  • Замовити у проектувальників. Професіонали грамотно розроблять потрібний проект, враховуючи побажання клієнта, а також проконсультують відносно вибору оптимальних матеріалів;
  • Знайти самостійно в інтернеті. Це доволі ризиковане рішення, хоча для невеликої дачі може згодитися.

Звичайно, замовлення професійного проекту обійдеться в певну суму грошей, але це буде повністю готовий план з усіма необхідними кресленнями та розрахунками. Однак відомі випадки, коли люди, маючи технічну освіту, знаходили проекти в мережі та успішно зводили будинки.

Безпечно зекономити на проекті можна наступним чином – замовити лише проект каркасу, без внутрішніх робіт, тобто дизайну. А ось дизайн інтер’єру вже підбирати самостійно.

Наступний фактор, який мало враховується звичайними людьми – підготовка. Потрібно скласти максимально детальний план, де розписаний кожен етап. Це дозволить не гаяти час в процесі будівництва, адже простій – це додаткові витрати, тим більше, якщо залучена будівельна бригада, якій доведеться платити.

Правильна економія на матеріалах

Матеріали обирають ще на етапі проектування. Власне, від них залежить товщина стін і особливості конструкції будівлі, адже кожен вид будівельного матеріалу має свої межі навантаження. На даний момент найбільш актуальними є:

  • Цегла;
  • Дерев’яний брус;
  • Бетон і його похідні (газобетон, пінобетон)
  • Шлакоблок.

Найдорожчим варіантом вважається цегла, бо вона й коштує більше, і витрат її потрібно більше. Натомість бетон https://www.kalenyk.com.ua/betonnye-smesi/beton обійдеться значно дешевше, і з його допомогою можна виготовити будь-які елементи конструкції. При цьому будівля вийде міцною та витривалою. Але головне, що й тут можна значно заощадити.

Справа в тому, що існує кілька марок бетону. Наприклад, М100, М200 і т.д. Для найбільш відповідальних елементів (несучі стіни, міжповерхові перекриття тощо) варто використовувати марки М300. Але для тих елементів, на яких не здійснюється серйозне навантаження (підлоговий настил, міжкімнатні перегородки, сходинки), підійде й марка М200, ціна якої значно менша. На бордюр чи садову плитку взагалі можна придбати бетон М100.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...