Кіровоградські п'ятикласники забезпечені підручниками на всі 100%

Державне замовлення у 2013 році на видання підручників для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів України було виконано 100-відсотково ще до 15 липня. Так, станом на 30 липня до обласних управлінь освіти і науки вже надійшло близько 5-ти млн примірників, що становить 75% від загального тиражу.

Про це на брифінгу на тему: «Реалізація Державних стандартів у новостворених підручниках» розповів міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, передає кореспондент Укрінформу.

 «Станом на 30 липня до обласних управлінь освіти і науки надійшло близько п'яти мільйонів підручників для п'ятого класу. Це понад 75% від загального тиражу», - сказав він.

 За словами Табачника, більше 3 млн 300 тис. підручників уже доставлено до самих шкіл. Загалом щодня доставляється 300-400 тис. підручників, що означає, що в першій декаді серпня нові підручники надійдуть уже до всіх навчальних закладів.

 Міністр освіти і науки поінформував, що для п'ятикласників, які цьогоріч навчатимуться за новим держстандартом загальної освіти (вивчення інформатики та другої іноземної мови - ред.), видруковано 103 назви абсолютно нових підручників з усіх предметів. Їх загальний тираж 6 млн 499 тис. 782 примірників.

Табачник наголосив, що завдяки максимальному за всі роки незалежності України фінансуванню, яке у 2013 році передбачено для видання навчальної літератури, а це понад 243 млн грн, МОН зможе видати підручники не лише для 5 класів, а й 3-х, для учнів спеціалізованих навчальних закладів, у тому числі шрифтом Брайля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі