«Авангард» (Краматорськ) – «Зірка» (Кіровоград) – 2:1 (1:1)

3 серпня 2013 р. 17:30. Краматорськ. Стадіон «Авангард». 1500 глядачів.

Арбітри: Я.Песоцький (Суми), П.Касанов (Вінниця), А.Приймачук (Рівне).

Резервний арбітр: Д.Пікінер (Слав`янськ).

Спостерігач арбітражу – Г.Біч (Київ).

«Авангард»: 1. Пуговкін. 44. Сангаре. 2. Рєзніков. 3. Візавер-к/к. 6. Ковальов. 9. Войтенко (17. Кисилевський, 85).14. Швець. 11. Швидкий. 7. Печьонкін (19. Піднебенний, 56).18. Свиридов (35. Солнцев, 72). 25. Якименко (23. Штогрин, 77).

Запасні: 22. Гордієнко. 33. Тищенко. 16. Кравченко.

Тренер – Сергій Шевченко.

«Зірка» (Кировоград): 1. Ширяєв-к/к. 4. Мостовий. 5. Бочкур. 10. Шаврін. 11. Галенко (19. Самойленко, 76). 15. Степанов. 16. Гонщик. 24. Тітов (66. Осадчий, 46; 7. Рудницький, 85). 55. Смалько. 77. Чичиков. 79. Логінов (18. Бурдіян, 87).

Запасні: 33. Поштаренко. 3. Пінчук. 20. Фатєєв.

Тренер – Микола Федоренко.

Голи: Рєзніков, 23; Сангаре, 73 - Тітов, 11).

Нереалізований пенальті – Піднебенний, 83 (воротар)

Попередження: Рєзніков, 24; Якименко, 55 - Гонщик, 21; Осадчий, 78.

Вилучення – Гонщик, 82 (друге попередження)

Турнірне просування «Зірки» в першості серед команд першої ліги нагадують гойдалки: 6 місце, 11, 5, 8. Тобто домашні перемоги чергуються виїздними поразками. Як не згадати великого Лобановського, який свого часу виробив чемпіонський графік ,- перемога вдома, нічия в гостях. Так що не все так погано в стані кіровоградської команди. Необхідно налагодити гру на виїзді, не забуваючи про домашні перемоги, і турнірні здобутки обов’язково прийдуть.

Необхідно пам’ятати, що у нашої команди новий головний тренер і чотири матчі можливо і замало для повного знайомства з усіма футболістами. Хоча на думку Миколи Федоренка вже проглядаються проблемні місця, є над чим працювати, а малюнок гри «Зірки» проглядається все чіткіше і дії гравців стають більш впевненими.

Краматорський «Авангард», пам’ятаючи про минулорічну домашню дебютну поразку в першій лізі саме від «Зірки» (0:2) та крупну поразку в третьому турі в Олександрії (0:3), був налаштований дуже рішуче. Але додатковим холодним душем (а в першому таймі йшов дощ) для підопічних Сергія Шевченка став гол вже на 11-й хвилині забитий Дмитром Тітовим, який опинився в необхідному місті в необхідний час і завершив багатоходову

комбінацію лівим флангом за участю Мостового – Галенка – Шавріна – Чичикова. Це дебютний гол Дмитра, з чим ми його і вітаємо! Відзначаючи гол Тітова, зазначимо, що крім Дмитра у цьому поєдинку в складі «Зірки» грали власні вихованці команди Дмитро Осадчий та В`ячеслав Самойленко, а в запасі перебував Дмитро Фатєєв. На підході до основи Єгор Кривошей та інші, отже курс, який взяло керівництво клубу на місцевих гравців реалізується на практиці.

Йшла лише 22 хвилина першого тайму, а рахунок вже міг бути 0:2. Швидка контратака лівим флангом завершилася пасом Галенка, але Чичикову не вистачило пів метра, аби замикнути цю передачу. Не забиваєш ти, - забивають тобі. Вічний закон футболу, на якому опікалася не одна команда. Та ще й удар у Дмитра Рєзнікова вийшов красивим і несподіваним, 1:1.

У другому таймі кіровоградці знову наступили на ті самі граблі. Спочатку Ярослав Галенко на 62-й хвилині не зумів результативно завершити простріл вже з правого флангу, а через 11 хвилин Мамаді Сангаре ударом головою вивів «Авангард» вперед, - 2:1. Що ж до пенальті і вилучення за друге попередження на 82-й хвилині Вадима Гонщика, то тут є питання до арбітра з Сум Я.Песоцького. Адже правили порушував не Гонщик, а Бочкур. Ось так «Зірка» отримала повний букет, - і червону картку, і пенальті. Добре, що в нашій команді є такий голкіпер, як Євген Ширяєв, який є великим майстром у відбитті ударів з одинадцятиметрової позначки.

На післяматчевій прес-конференції Сергій Шевченко подякував своїх гравців за вольову перемогу, а Микола Федоренко зазначив, що гра була нічийною, «Авангард» забивав з моментів , які складно назвати гольовими, а ось «Зірка» свої шанси не використала.

Наступну гру, на Кубок України, «Зірка» проведе вдома в середу 7-го серпня о 17:00. Суперник - лідер першої ліги алчевська «Сталь». Немає сумнівів, що гра буде надзвичайно складною та видовищною. Тож ми закликаємо кіровоградців прийти на стадіон і підтримати свою команду.

Микола Ковальов, керівник прес-служби ФК «Зірка»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію