Кіровоградська універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує:

Анонс масових заходів з 5 – 11 серпня.

У вівторок, 6 серпня о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться творча зустріч з етнографом Олександром Босим, який розповість про експедиції останніх років та пошук майстрів традиційних українських ремесел. Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідка:

Олександр Георгійович Босий народився у 1958 році на Кіровоградщині. Закінчив Одеський педагогічний інститут, художньо-графічний факультет,завідувач відділу народного мистецтва Національного музею народної архітектури та побуту України, член Національної Спілки журналістів України. Автор серії книг, статей, наукових робіт та науково-популярних фільмів з історії культури і мистецтва Кіровоградської області. Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.В.М.Ястребова та всеукраїнського Грандфестивалю "Перлини сезону-2000".

7 серпня о 15.00 в кінозалі відбудеться показ художнього фільму «Вдова із острова Сан-П’єр» / La veuve de Saint-Pierre (Канада, Франція, 2000, 122 хв.) режисер: Патріс Леконт. Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд фільму.

серпня о 15.00 в кінозалі відбудеться показ художнього фільму«Ведмежий поцілунок» / Bear’s kiss. Спільна робота кіномитців Німеччини, Швеції, Росії, Іспанії, Франції, Італії, 2002, 101 хв. режисер: Сергій Бодров. Вхід в кінозал – за читацькими квитками.

8 серпня о 14-ій годині відомий майстер клаптикового шитва Ірина Кудревич допоможе всім бажаючим відкрити для себе мистецтво традиційної японської вишивки – сашико. Для участі у занятті з собою матиджинсову тканину (20х20), для прокладки можна використати серветки «Фрекен Бок» або 2 прошарки непотрібної тканини (20х20), підкладкова тканина (20х20), товсті світлі нитки №10 або ірис, голка з великим вушком, мило, лінійка, ножиці.

 В суботу, 10 серпня, з 14.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» традиційно працюватиме літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Малечі пропонуємо різноманітні розваги, майстер-класи, розмальовки, розвиваючі ігри. Перетворіть свій відпочинок на незабутню зустріч, дізнайтеся щось нове, подаруйте собі маленьке свято під відкритим небом! Послуги надаються безкоштовно

Вхід на заходи – вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі