Долучайся до забігу та велопробігу!

Увага! Шановні мешканці Кіровоградщини, запрошуємо Вас на забіг або велопробіг, який відбудеться у місті Олександрія.

Відтепер, дані заходи будуть проводитись кожної неділі. Вони не є політичними і спрямовані на пропагування і підтримку ідей Здорового Способу Життя! На забігу та велопробіжці заборонено використовувати будь-яку символіку крім державних прапорів України та символіки за ЗСЖ.

Сучасне життя неможливо уявити собі без автомобілів, однак, сьогодні все більше людей по всьому світу вважають за краще автомобілю велосипед. І справа тут навіть не в тому, що велосипед є більш дешевим засобом пересування, адже фінансовий аспект у більшості грає саму останню роль. На Заході і в Європі популярність велосипеда обумовлена різними чинниками. Як правило, в європейських країнах останнім часом люди дуже сильно стурбовані проблемами екології.

На забіг та велопробіг запрошуються всі бажаючі! Незалежно від регілійних чи політичних поглядів, від віку та статі, вiд рівня фізичної підготовки і... навіть не знаємо від чого ще. Приходьте всі! Це весело і корисно.

Після забігу та велопробігу, усіх буде запрошено на рухливі ігри та забавки (підтягування та віджимання буде провдитися обов’язково серед бажаючих). Просимо прийти усіх, не важливо займаєтесь Ви спортом чи ні, адже головне це у першу чергу єдність населення та показ прикладу для молодого покоління. Причиною, чому люди хоч і бажають займатись, проте не займаються є відсутність компанії. За допомогою таких ігор та пробіжок, які ми влаштуємо, можна не лише розвивати свої здібності, а й знайти собі друзів. Ми обіцяємо Вам дуже цікаво провести час та обіцяємо, що буде весело і ви не пошкодуєте приходити знову та знову.

Відстань велопробігу - 11 кілометрів. Відстань забігу - 5 кілометрів. Маршрут буде проходити за містом через мальовничі пейзажі та краєвиди. Старт велопробігу о 16:00, старт забігу о 18:00. Старт і фініш забігу та велопробігу біля автобусної зупинки по вулиці Садовій на БАМі.

Нагадуємо, Ви можете взяти участь або у велопробігу, або в забігу за власним бажанням! Обирайте спосіб активного відпочинку!

Маршрут велопробігу.

1_-_kopia

 
Маршрут забігу.

1_-_kopia_2

 
Як це не дивно, але даний захід проводиться незалежно громадянами міста. Це не політичний захід, нема громадських організацій, спонсорів і так далі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі